Dopis od Chrise 41 milionů + vyjádření k OR

Autor: walltar | Přidáno: 1.4.2014 Kategorie Novinky

Zasáhli jsme další rekordní úroveň v crowd fundingu. 41 milionů!

41mil

Jsme velice rádi, že jsme zasáhnuli tento gól, protože otevírá velice důležitý vývojový projekt, který se zaměří na vylepšení budoucnosti Star Citizena. S těmito financemi se podíváme na procedurální generování, které nám dovolí postavit naše univerzum s větším detailem a ve větším detailu, tak jak jsme si nepředstavovali možným. Později budeme mít zajímavé oznámení týkající se talentů, se kterými jsme mluvili o pomoci s procedurálním systémem a generováním planet.

– Tým pro výzkum a vývoj Procedurálního generování: Díky tomuto stretch goalu budou přiděleny finance týmu, který vyvine procedurální generování pro budoucí iterace Star Citizena. Pokročilé Procedurální generování bude potřeba pro vytvoření celých planet plných obsahu. Speciální tým vývojářů zaměřených na procedurální generování bude sestaven, aby tuto technologii uvedl v realitu.


Oculus a Facebook

Byl jsem opravdu překvapen, když jsem zaslechl, že Oculus byl koupen Facebookem. O odkoupení se toho za poslední týden napsalo hodně a někteří známí lidé se postavili pro, nebo proti. Vím, že hodně backerů a hráčů se cítí, podvedeni odkoupením Oculu.

Nejsem jedním z nich.

Proč?

Od prvního okamžiku, když jsem Rift spatřil, věděl jsem, že to je něco speciálního. A z první ruky vám mohu říct, že tým za který headset vyvíjí má skutečnou vášeň pro to aby VR bylo standardem budoucnosti.

K tomu aby Rift uspěl, potřebovali o hodně víc peněz, než bylo vybráno od investorů. Hardware je opravdu drahý: Jedna věc je zdokonalit technologii, ale před tím, než můžete prodat jediný rift, musíte utratit stovky milionů na budování infrastruktury, pokud chcete, aby byl Rift (a VR) na trhu relevantní. Microsoft investoval přes miliardu dolarů jen na uvedení Xboxu One. Doufám, že finance Facebooku dovolí Oculu soupeřit s mnohem většími společnostmi a doručit cenově atraktivní headset pro spotřebitele v množství, které je nutné pro masový trh, bez ztráty té úžasné vášně, která mě přesvědčila podpořit projekt. Neslyšel jsem nic, co by naznačovalo o opaku a než se tak stane, jsme odhodláni podporovat Rift.

Pro zajímavý náhled na výhody odkoupení vám doporučuji si přečíst blog post nového hlavního vědce Oculu Michaela Abrashe.

A teď abych odpověděl, na nesčetné fórum thready, které se objevili ohledně možnosti, že bude CIG odkoupeno jinou společností – Nemusíte se bát! Nemáme žádné plány, nebo zájem jít po téhle cestě! Nemusíme jít za nikým s hlubokými kapsami, abychom realizovali náš sen. Na masovou výrobu HW, jako je Rift potřebujete stovky milionů. Naštěstí naše lodě jsou digitální, takže na výrobu nemáme skoro žádné náklady, naše náklady budou na vytvoření univerza a udržování serverů, na kterém pojede. Díky štědrosti komunity máme tyhle dvě věci pokryté.

A v neposlední řadě až moc mě baví budovat univerzum mých snů pro všechny. Už jsem šel cestou odkoupení 2x a mám důvody abych dělal Star Citizena nezávisle.

PEW


Výsledky hlasování.

Posledně jsme se vás ptali co chcete jako další stretch goal … a vítězem se stalo Bojové brnění mariňáků UEE!

 – Omni Role Combat Armor (ORC) mk9:
Výrobce: CDS (Clark Defense Systems)

Standardní brnění mariňáků po dvacet let, ORC je neúměrně dražší, než standardní brnění pěchoty, které používají pozemní síly armády, ale mariňáci se chlubí mnohem menším počtem a mají tendenci dělat přesvědčivé argumenty pro to, co si žádají. ORC od Clark Defese Systems je tvořeno sítí kompozitních vláken vyztuženou ablativními pláty, nabízejícími skromnou ochranu před, jak energetickými, tak kinetickými zbraněmi. I když nenabízí stejnou ochranu, jako proprietární Nail-brnění, nebo jeho SpecOps varianta, ORC mk9 je základním řešením v řadě situací, na které může průměrný mariňák za den narazit. Navíc, slovy Lt. Col Armina Traska, „chcete vědět co je nejlepší brnění? Nenechat se střelit.“

Eliminovali jsme nejméně populární odměnu (UEC Bonus) a začali druhé hlasování. Volit o tom co chcete k 44 milionům, můžete v Dopisu od Chrise na RSI.

  1. Autor: Micaak | Přidáno: 1.4.2014, 16:30

    To gif-ko nemá chybu 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum