Dopis od Chrise 43 milionů

Autor: walltar | Přidáno: 29.4.2014 Kategorie Novinky

Je to tady! Poslední alpha sloty nás posunuli celkem kupředu a tak jsme dalšího cíle dosáhli poměrně brzy. Co nám k tomu řekl Chris, si můžete přečíst v tomto článku. V článku taky najdete nové obrázky Gladia, lehkého stíhače pro SQ-42.

Gladius02

Zdravím Občané,

Další ohromný úspěch pro backery Star Citizena, 43 milionů dolarů!

Chtěl bych tento dopis začít tak, že vám ukážu jeden ze starších stretch goalů. Na 42 milionech jsme otevřeli lehký stíhač Gladius pro SQ-42. Tým ve Foundry 42 na letounu pracoval a já bych vám chtěl ukázat jeden z prvních WIP modelů. Gladius je starší stíhač, který nemá výzbroj, ani pancíř Horneta, ale může manévrovat a útočit rychle.

Na 43 milionech dostane každý backer (který přispěl do teď) set mariňáckého bojového brnění. Plný popis si můžete přečíst níže, ale víc se toho dozvíte, jak budeme finalizovat více o FPS modulu.

– Omni Role Combat Armor (ORC) mk9:
Výrobce: CDS (Clark Defense Systems)

Standardní brnění mariňáků po dvacet let, ORC je neúměrně dražší, než standardní brnění pěchoty, které používají pozemní síly armády, ale mariňáci se chlubí mnohem menším počtem a mají tendenci dělat přesvědčivé argumenty pro to, co si žádají. ORC od Clark Defese Systems je tvořeno sítí kompozitních vláken vyztuženou ablativními pláty, nabízejícími skromnou ochranu před, jak energetickými, tak kinetickými zbraněmi. I když nenabízí stejnou ochranu, jako proprietární Nail-brnění, nebo jeho SpecOps varianta, ORC mk9 je základním řešením v řadě situací, na které může průměrný mariňák za den narazit. Navíc, slovy Lt. Col Armina Traska, „chcete vědět co je nejlepší brnění? Nenechat se střelit.“

Hlasy jsou sečteny a vítězem 45 milionové odměny se stává tajemný objekt. Je celkem zajímavé vidět, že komunita vybere něco neznámého, místo aby si vybrala zbraň zdarma, nebo něco podobného. A nebudete zklamáni! Tajemný objekt je více, než jen kus lesku, je to hádanka, kterou hráči jednou vyřeší. Kam vás artefakt dovede? Ztracený Hadesiánský outpost, tajná schránka s technologiemi, tajný přeskokový bod? Je na vás, abyste objevili, co se za ním skrývá!

– Hadesiánský Artefakt: Tajemství o tom, co se stalo na Hádu je jednou z největších archeologických hádanek do doby, kdy byl tento systém objeven na počátku 26. století. Důkazy naznačují, že Hadesiáni skoro vymazali celou svou civilizaci v devastující občanské válce, která zanechala planetu rozlomenou na poloviny, ale zbývá ještě tolik otázek. Kdo byli tito Hadesiáni? Jak tahle válka začala? V průběhu století se veřejnost zamilovala do tajemství tohoto systému. Tato zvědavost byla podpořena, když vědci objevili osamocený Hadesiánský artefakt, na černém trhu. Výrobci bižuterie se rychle snažili využít oživení zájmu sestavením přesné kopie artefaktu a jejím prodejem veřejnosti, replikovány byli i neznámé symboly podél základny.

Nechci se opakovat, ale znovu vám děkuji za vaši podporu. Každý další dolar jde na vývoj Star Citizena a dělá z něj lepší hru.

 

Nezapomeňte hlasovat o další stretch goal, který najdete v původním článku na stránkách RSI.

 1. Autor: Cassius Chaerea | Přidáno: 30.4.2014, 08:13

  Zajímavé návrh Gladiuse zvládli docela rychle, ale dosud jsem neviděl sebemenší nástin Aegis Surveyor. A to byl 32 milión?

  • Autor: walltar | Přidáno: 30.4.2014, 08:24

   Protože na lodích jako Surveyor nikdo nepracuje …. teď pracují na DFM a SQ-42. Ani jedna Surveyora potřebovat nebude. Takže na tom buď nedělá nikdo, nebo jen okrajově. Podobně jako BM …

 2. Autor: Cassius Chaerea | Přidáno: 30.4.2014, 09:10

  To že na tom nikdo nedělá mě taky napadlo, na druhou stranu proč si takové „okrajové“ lodě cpou před lodě typu Gladius.

  • Autor: walltar | Přidáno: 30.4.2014, 09:17

   No tak protože jsou důležité pro PU. Gladius není moc pro PU důležitý, ten je spíš pro SQ-42. Navíc o těch okrajových lodích hlasovala komunita … bylo by dost divný, kdyby sme měli v hlasování 10 různých stíhačů. Třeba na Starfareru se dělá … a zaslechl jsem, že s ním půjde zadokovat na Bengalu. Ale myslím, že mají na tyhle okrajové lodě i okrajový tým. Třeba Gladius byl taky tak rychle protože ho celý dělali v Manchesteru, a ti se kromě nějaké práce na DFM zajímají jen o SQ-42. Takže ti na lodích jako Surveyor pracovat nebudou. Ti dělali revitalizaci Idris, potom Gladia a ještě pracují na kapitálkách. Takže bych řekl, že od nich uvidíme Javelin a novou korvetu.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum