Dopis k 54 milionům

Autor: walltar | Přidáno: 26.9.2014 Kategorie Novinky

Díky Akci na M50 a 350R jsme pokořili další milion. A možná, že příští týden, díky prodeji Reclaimera (obrázek v článku), porazíme další. Co nám k tomu řekl Chris si můžete přečíst pod článkem.ReclaimerZdravím občané, překonali jsme 54 milionů, a můžeme za to poděkovat dvěma skupinám: závodníkům, kteří si koupili M50 a 350R v průběhu poslední akce… a novým občanům, kteří objevili Star Citizen! Jsem šťastný, že mohu oznámit, že od posledního dopisu se k nám přidalo skoro 10000 nových občanů. Děkuji vám, že jste to udělali možným a zvláště za to, že jste mě ujistili, že nejlepším způsobem jak prodat myšlenku Star Citizena, je nechat to na našich fanoušcích. Každý nový backer dělá hru lepší… takže to řekněte přátelům.

Před tím, než budeme mluvit o stretch goalech rád bych se s vámi podělil o práci, kterou odvádí Foundry 42. Možná jste část videa viděli v ATV, ale tady je zbytek (video na začátku článku). Retaliator je těžký bombardér s několika členy posádky, který se bude hrát jako nic co jste ve vesmírných simulátorech viděli dříve… doufám, že se vám bude líbit, jak je loď detailní.

Na 54 milionech jste odemknuli další AI aktivity pro Persistent Universe.

– Detailnější aktivity pro AI: Přidáme deset rozdílných AI rolí pro postavy na planetách! Na 54 milionech přidáme barmana, doktora, baviče, sestru, instalatéra, ochranku, nakupujícího, turistu, tuláka a vandala. Další AI role budou přidány v dalších stretchgoalech. Každý další typ postav bude plně expresivní a bude mít roli v planetside interakci a ekonomice hry.

Jednou z věcí, které Tony Zurovec přinesl do procesu je chuť vylepšit planetární část SC dál za původní plány. Chtěl by vidět žijící, dýchající svět na povrchu planet, kompletní s činnostmi pro AI a hráče, které si normálně nespojujete s vesmírnou bojovou hrou. Takže přidání věcí, jako jsou stráže, zákazníci, turisti, nebo tuláci, každý se svou vlastní funkcionalitou je dalším krokem k tomuto cíli.

Vítěz minulého „ship upgrade“ hlasování byl:

– Balistický Gatling: Preacher Armament Inquisition XXII: PA XXII je zbraň na kterou se obrátíte, pokud chcete kompletní saturaci cíle. Její dvojitý podavač munice vám dovoluje změnit munici bez opuštění lodě, což vám dává ultimativní flexibilitu, abyste si mohli vybrat tu munici, kterou potřebujete.

Každý backer, který přispěje před tím, než dosáhneme 55 milionů, dostane pár Gatlingů. A když bylo hlasování tak úspěšné, tak budeme pokračovat dál. Odstranili jsme možnost, která dostala nejméně hlasů a přidali jsme tři další. Každý z těchto updatů koresponduje s jednou lodí, kterou již máte v AC… Takže si můžete vybrat podle komponenty, nebo podle lodě. Co byste chtěli vidět jako odměnu za 56 milionů?

– Motor: Dragon Stellar STC Silver (Origin 300): STC Silver od Dragon Stellar je TR4 motor, známý pro svůj vysoký tah a nízké EM emise. Proslýchá se, že DS používá nekvalitní součástky, ale pro některé piloty je snížená energetická a palivová efektivita stojí za extra výkon, zvláště v téhle cenové kategorie.

– Generátor: Broad & Rabiee Quietech M120 (Hornet): Největší v sérii M, M120 od B&R je generátor založený na dynamickém superfluid vortexu, který vám obstará všechny vaše energetické potřeby, s minimem emisí. Vyrobený pro každého, kdo nechce být na cestách viděn.

– Jump Drive: Tarsus Leaper Jump Engine (Aurora): První krok do vzdáleného vesmíru. Leaper se připojí k vašemu palubnímu NavDrivu a dovolí vaší lodí přeskakovat jump pointy. Leaper taky obsahuje základní skenovací software, se kterým můžete zkusit štěstí v objevování jump pointů.

Ostatní možnosti si můžete přečíst v předchozím dopise.

Jak jsem již řekl minule a řeknu to znova, děkuji vám všem. Star Citizen byl nejlepší zkušeností mé kariéry… a to jen díky této úžasné komunitě, která se sešla, aby podpořila hru. Vidět dosažení 54 milionů je úžasné… a taky vidět podporu Lego Horneta, nebo vidět že Občané pořádají akce a stávají se z nich přátelé. Jsem rád, že se potkáváte díky světu, který pro vás stavím.

Hlasovat můžete v originálním článku na RSI.

 1. Autor: cabalsvk | Přidáno: 26.9.2014, 16:59

  Dufam, ze neprejde STC engine, mam ho na 315p a dva nepotrebujem, aj ked do zasoby pre druhu lod neuskodi 🙂

 2. Autor: Cassius Chaerea | Přidáno: 26.9.2014, 17:13

  Kolik tak budou chtít za toho Reclaimera? Je to jediná loď co bych si ještě rád koupil do vydání „full“ hry.

  • Autor: cabalsvk | Přidáno: 26.9.2014, 17:37

   350 dolárov, aspoň čo Ben postoval na fóre a to je zatial lacný koncept.

 3. Autor: Cassius Chaerea | Přidáno: 26.9.2014, 17:40

  No trochu jsem podobnou částku čekal, ale i tak už je to pro mne na hraně. Ale dík za info.

  • Autor: jimmi.lc | Přidáno: 26.9.2014, 19:01

   aspon más motivaciu ziskat si to v hre , netreba si vystrielat vsetku zabavu hry nakupom lodi dopredu 😉

   • Autor: Cassius Chaerea | Přidáno: 27.9.2014, 09:06

    No to sice ano, ale na tenhle koráb jsem dost nedočkavej a někdo je přeci jenom sponzorovat musí. 🙂 Dokdy je ta akce na něj s LTI?

    • Autor: walltar | Přidáno: 27.9.2014, 09:25

     Myslím do 6.

     • Autor: Cassius Chaerea | Přidáno: 27.9.2014, 09:36

      října? Tak to to snad stihnu uhnat své dlužníky, aby mi na toho popeláře přispěli. Prosím tě Walltare nejde se mi přihlásit na forum, jen zde. Ani email s novým heslem mi to nepošle, jde s tím něco udělat? Díky.

 4. Autor: Alfajk | Přidáno: 26.9.2014, 18:02

  vsichni hlasujte pro Jump Drive: Tarsus Leaper Jump Engine (Aurora),at ta aurora ma alespon neco do zacatku 😀

  • Autor: jimmi.lc | Přidáno: 26.9.2014, 19:00

   Tak LXko JumpDrive má 😉 a kedze ja upgrade na LX mám tak asi skusim hlasovat za horneta 😉

   • Autor: Alfajk | Přidáno: 26.9.2014, 19:03

    kdyz ja mam jen LN,za LX priplacet nebudu 🙁

 5. Autor: cabalsvk | Přidáno: 26.9.2014, 19:08

  A opravte si link na retaliátora, tý šmejdi ho zmenili a dali tam starú hudbu, ta povodná bola aspoň zaujímavejšia :/
  https://www.youtube.com/watch?v=uw18M19BMSI

  • Autor: walltar | Přidáno: 26.9.2014, 19:16

   To je radost psát články … když sem ho linkoval, tak video ještě jelo. 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum