Drake Buccaneer v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 28.5.2016 Kategorie Lodě| Novinky

Pokud vás tak jako mnoho dalších zajímá malé pirátské plavidlo, ale Cutlass je pro vás už moc velký a neohrabaný, tak by vás mohl zajímat tento malý stíhač od Drake Interplanetary. V prodeji bude jako koncept až do 6. června, za cenu 110 USD (133 USD s DPH).

Koupit si jej můžete zde.


Co-Bucc3


Buc_final124_comp3flatProblém: Provádíte důležitý průzkum surovin, na kterém záleží osud vaší organizace, schováváte se v Caterpillaru kousek od asteroidového beltu. Všichni na tomhle závisí: vaše posádka, ostatní členové organizace, rodiny doma. Vy se ale nebojíte: pár dalších skenů a budete bohatí. Najednou se obrazovky rozblikají červeně: nepřátelé všude kolem vás! Vanduulové si jdou najít nějakou zábavu: vás.

Řešení? Buccaneer, nejnovější stíhač od Drake Interplanetary. Buccaneer byl od základu navržen, aby létal tak jak žijete. Žádné kožené interiéry, nebo hyperpolštáře: Bucc je utilitární loď navržená tak aby manévrovala a bojovala nad svou váhovou kategorií. Tento drsný příhraniční fighter může být udržován v těch nejhorších podmínkách.

Drake Interplanetary staví lodě tak jak vy žijete, a jsme rádi, že můžeme přidat Buccaneer do naší rozrůstající se řady letounů, nabízené legitimním společnostem v lidském vesmíru. Buccaneer je zamýšlen jako doplněk Cutlasse, nebo Caterpillara, byl navržen po pečlivém prozkoumání hlášení a za pomoci rozsáhle zpětné vazby od pilotů. Co nám náš výzkum řekl? Chcete loď, která umí manévrovat, má sílu a nebude vás stát majlant.

Buccaneer je tohle všechno… a víc. Najdete na něm 5 zbraňových mountů, 2 raketové pylony a protiopatření. S Buccaneerem v hangáru můžete v klidu odpočívat, protože si můžete být jistí, že vaše podniky budou ochráněny.


 

Buc_final120_compFlat


Bucci-Hull-Raid-FinalV lore

Když se Drake rozhodnul vyvinout dedikovaný stíhač, neudělali to ve vakuu: chtěli loď, která by spolupracovala s jejich stávající řadou lodí. Tento nejnovější doplněk jejich katalogu je agilní bojovník, něco co může schytat rány a nezruinuje vás při placení oprav. Buccaneer taky musí umět poskytnout podporu jak Cutlassu, tak Caterpillaru a musí mít dosah, aby mohl spolupracovat s Heraldem. Aby toto splnili, inženýři v Drake zvolili jednomístný stíhač s možností měnit loadout a tak fungovat jak jako palebná podpora s krátkým doletem, tak jako daleko dosahový doprovod. Buccaneer je připravený si to rozdat s jakoukoliv jinou lodí v jeho třídě.

 

BluePrints_BUCKY_V04Ve hře

Brake Buccaneer by měl nabídnout civilní alternativu lodí jako Gladius, nebo Hornet. Byl navržen jako doplněk Cutlasse, nebo Caterpillara, nabízející pirátům (a ostatním) solidní, manévrovatelný stíhač. Buccaneer také uvidíte jako NPC agresora v persistent universe a v budoucích SP kampaních. Ačkoliv je navržen ke spolupráci s Cutlassem, nebo Caterpillarem, je to také efektivní stíhač pro jednoho, který se dobře rovná ostatním lodím, které již jsou ve hře. Chceme, aby byl Buccaneer agilní, silná loď, kterou je zábava pilotovat.

 Každý prodaný Buccaneer také obdrží speciální balíček zbraní od Voyager Direct. Balíček (v hodnotě přes 10 000UEC) bude obsahovat zbraň, která je v současnosti dostupná ve Star Citizenu a může být použita na ostatních lodích. Tento balíček dostane každý kdo si koupí loď v této akci.

 

Pro více informací a staty navštivte originální článek na RSI.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum