Drake Cutlass varianty v hangáru + prodej

Autor: walltar | Přidáno: 11.10.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Varianty Drake Cutlass jsou připraveny v Hangáru a tak CIG vypouští novou reklamu a varianty uvolňuje k prodeji. Cutlass Blue je omezen do příštího týdne. 

Cutlass je opravdu loď na různá použití, která má možnost uzpůsobení pro různé podpůrné role. Cutalss tu není jen pro piráty, kteří chtějí odvézt svůj lup, mohou být vybaveny pro cokoliv, vymáhání práva až po záchranné operace.

Cutlass-Black-BaseBlack

Cutlass black je základní model, loď lehká na údržbu určená místním milicím… nebo častěji pirátským organizacím. Větší, než normální cargo, RIO sedadlo, a dedikovaný tažný paprsek dělá z Cutlassu Black jasnou volbu pro vesmírné piráty.

Podívejte se na staty

Podívejte se na brožuru

Cutlass_black_hold Cutlass_black_cockpit

 


Cutlass-Red-BaseRed

Cutlass Red je dedikovaná ambulance, vybavená řadou vybavení pro záchranné operace, Cutlass Red je bojová podpůrná loď, která má pořád dost výbavy k boji. Pokud jde vaše letka proti vanduulům, tak Cutlass Red nikdy neuškodí.

Podívejte se na staty

Podívejte se na brožuru

Red_4-V2 Red_1-V2


Cutlass-Blue-BaseBlue

Pokud je za vámi Cutlass Blue, tak máte špatný den. Tato tužší varianta je určena pro interdikci nákladních lodí a podporu operací Advokacie. Většina Cutlassů Blue je vyčleněno pro planetární policii a pohraniční milice. Limitované množství je k dispozici na volném trhu.

Podívejte se na staty

Podívejte se na brožuru

Cutlass Blue je limitován do 20. října.

Blue_02-V2Blue3-V2


Více se dozvíte v originálním článku na RSI.

 1. Autor: Greedy | Přidáno: 11.10.2014, 12:17

  Ďakujem za preklady, niečo som si preložil, ale dosť vecí mi uchádzalo. K tej limitovanej ponuke s Blue by som dodal, že v rámci obmedzenej ponuky sú aj nástroje pre Advocacy, obušok FACTION-9 väzenské cely E&I’s M34 Restraint system.
  G.

 2. Autor: Aristarch | Přidáno: 11.10.2014, 15:59

  …vďaka za preklad. Ten Red sa mi zdá oproti základnému Cutlass priam nádherný ale Blue… Blue vyzerá byť pekná mrcha 😉

 3. Autor: Wolf77 | Přidáno: 13.10.2014, 16:26

  Jak je to s variantama, když mám koupenýho Cutlasse v balíčku a chtěl bych jednu z nich? Předpokládám, že v balíčku mám Black…

 4. Autor: Wolf77 | Přidáno: 13.10.2014, 16:32

  Jinak ta reklama je prostě boží … nemohl jsem se při ní neusmívat 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum