Drake Herald v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 31.10.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Tak první ze tří lodí, které uvidíme tento týden v prodeji je tady, je to Drake Herald za 85USD. Další dvě uvidíme na Pax Australia, kde nám CIG představí dvě větší live dema.


Herald-1

Herald-2Vědomosti jsou síla a jednou z nejcennějších komodit je čistá informace: Jedničky a nuly za vším od účetních knih až po občanské hodnocení. Ať už to jsou kolonisté, kteří se snaží zůstat ve spojení s centrálními světy UEE, nebo zločinci obchodující nepovolenými daty, vždy tu bude potřeba data bezpečně převážet. Drake Herald, malá obrněná loď, je navržen přesně pro tento účel, dostat data z místa A do místa B. Můžete v něm najít silný centrální motor (potřebný k rychlým přesunům a generováním dostatečného množství energie pro šifrování/udržování dat), vyspělý šifrovací software a obrněné počítačové jádro, Herald je unikátní také tím, že je navržen tak aby jej bylo snadné „vyčistit“ pokud je v nebezpečí zajmutí. Herald obsahuje množství interních možností pro ochranu dat, což zahrnuje redundantní energetické subsystémy, EMP stínění, vysoce výkonnou přenosovou soustavu pro přenášení dat.

Cutaway-CorasendalNěkterými považovaný za „tak škaredý, až je pěkný,“ asymetrický Herald vypadá jako by společnost chtěla zkusit Vanduulský design. Herald je loď pro opravdové piloty a ve svém jádru se skládá hlavně z kokpitu, postele, vyspělé elektroniky a dvou motorů. Drake Herald je prodáván pro citlivý převoz dat, ale modularita podpůrných hardpointů umožní pro velké množství jiných použití. I když Herald může držet krok i s nejrychlejšími závodníky, jeho manévrovací schopnosti jsou horší… ale správný pilot se správnými modifikacemi si může odvézt nějakou cenu.

Drake Herald je nabízen jako časově omezená akce, která bude končit 10. listopadu. Koncept je prvním krokem u vytvoření nové lodě a letoun se ještě neobjeví ve vašich hangárech. Ti kteří si loď koupí v průběhu tohoto prodeje obdrží LTI a dvě okrasy do hangáru (poster a model lodě).

Herald-Pass04-Render02 Herald-Pass05-Render04

Loď si můžete koupit v RSI Store.

Více informací, specifikace a holoviewer najdete v originálním článku na RSI.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum