Fakta o Phoenixu (Constellation Q&A)

Autor: walltar | Přidáno: 21.8.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Na oficiálních RSI fórech byla v poslední době celkem rvanice ohledně luxusní verze Constellation. Dnes nám Ben přinesl Q&A, které snad odpoví na všechny otázky ohledně této varianty.


Q. Jsou rakety na Phoenixu velikosti 1, nebo 2?

A. Phoenix má rakety velikosti 2. Brožura je špatně uváděla jako velikost 1, což bylo opraveno.

 

Q. Je generátor Phoenixu určený jen pro tento model lodě?

A. Ne. Phoenix obsahuje Wei-Tek HF-R3 plus. Je to generátor velikosti 6, který může být osazen na každou constellation. Čím je Phoenix speciální je možnost osadit generátor velikosti 7 (o jedno větší, než ostatní varianty).

 

Q. Co se stalo s TR7 motory Phoenixe?

A. TR7 motory, které byli na stránce byla chyba. TR7 je pro lodi velikosti constellation příliš veliký (Pro porovnání TR7 motory jsou na Carrieru Bengal.)

 

Q. Má Phoenix spodní turret?

A. Ano, Phoenix má spodní turret. Nemůžete se do něj dostat v hangáru. Specifikace reflektují současné plány pro každou loď, pokud se věci nezobrazují, je to často protože, pracujeme na modelech.

 

Q. Co je Class 9 mount který je na Phoenixu? Můžu jej dát i n ostatní varianty?

A. Nemůžete dát Phoenixův Class 9 mount na ostatní varianty, protože nemají class 9 hardpoint. Vybavení obsažené s lodí je zbraň bodové obrany; zbraň typu CIWS, která automaticky útočí na rakety a stíhače.

 

Q. Proč není bojová verze Constellation?

A. Krátká odpověď je, že se nám to zdálo nudné. Měli jsme bojové verze několika našich lodí a chtěli jsme udělat něco jiného. Plánujeme naše varianty v univerzu, ptáme se sami sebe: Co by tento výrobce lodí opravdu prodával? Takže podobně jak můžete koupit auto s luxusní výbavou, tak můžete koupit luxusní constellation. Abych to zdůraznil, plánovali jsme Phoenixe s kvalitnější výbavou, s trochou více místem na rozvoj, než u základního modelu. Není to „nejlepší“ constellation, je to cool varianta.

Taky rádi přicházíme s variantami, které vám něco řeknou o univerzu Star Citizena; těší nás, že máme lodě, které dělají něco jiného, než boj. Protože Star Citizen bude víc, než souboje s ostatními hráči. Tak jako ostatní varianty, Phoenixe můžete upravit, jak budete chtít… ale některé role o kterých jsme mluvili při designu, zahrnují luxusní transport (důležité NPC, cenný náklad), obrněný transport, pašování a C&C pro organizace. Z phoenixe bude výborná vlajková loď organizace. Ale opravdu velká část je to, že chceme, aby Star Citizen byl živoucí a dalo se do něj lehce vžít. Plánujeme, že luxusní plavidla, jako Phoenix, nebo 890 Jump budou mít svou roli, jak z lore, tak z gameplay hlediska a že budou ceněné klenoty, se kterými se hráči mohou chlubit.

(Také, uvědomte si, že ceny jsou založené na tom, jaký mají smysl v univerzu a neznačí co je nejlepší v každém ohledu. Luxusní auto může stát víc, než pickup ale nebude tak dobré při převážení mulče.)

 

Q. Můžu odstranit luxusní interiér Phenixe, abych zvětšil náklad?

A. Chtěli bychom to udělat v budoucnosti. Všechny lodě budou mít stupeň vnitřního uzpůsobení (podobně jako hangár – přece jen někam to piano musíte dát) a plánujeme, že to budeme časem rozšiřovat… ale napřed musíme lodě zprovoznit a umožnit vám měnit přednastavené hardpointy (uvědomte si, že lodě mají také interní hardpointy, Constellation má možnost nainstalovat specifické panely určené pro danou misi, jak už se zmiňuje brožura.) Takže pro každého, kdo chce odstranit vířivku/luxusní interiér a mít lepší constellation, budeme na to pamatovat při vývoji. Ale nemůžeme slíbit, že to bude už při launchi.

 

Q. Co se stalo se Space superiority rolí Constellation?

A. Co se týče gameplaye tak tu nebyla žádná změna. Můžeme použít jinou terminologii na stránce a na in-universe prodejní stránce, ale Constellation Andromeda (Originální model) je pořád space Superiority platformou. Chris kdysi slíbil, že si to Constellation může rozdat se třemi hornety a na gamescomu jste viděli přesně to.

 

Q. Jsou teď lodě role specifické? Musím si koupit přesně tu která souhlasí s tím, jak chci hrát?

A. NE- A to je velké NE psané velkými tlustými písmeny. Každá loď je základna kterou si potom uzpůsobíte podle toho jak budete chtít hrát. Varianty by měli 1) ukázat jak to může být provedeno a 2) dát backerům možnosti co se vzhledu týče. Jako třeba velké okna v Constellation Aquila, chcete ji použít pro převoz nákladu? Můžete ji vybavit, tak jak budete chtít! To platí pro všechny lodě, které prodáváme, a nemění se to.

 

Diskuse ke Q&A n RSI.

 1. Autor: alien5 | Přidáno: 21.8.2014, 03:02

  Waltre diky za info.Mam nocni tak aspon mam co cist 😉

  • Autor: walltar | Přidáno: 21.8.2014, 10:45

   Nám dneska až do 10:30 neměla jít elektřina … tak sem stejně potřeboval jít pozdě spát. 😀

 2. Autor: walltar | Přidáno: 21.8.2014, 11:42

  Tak sem si koupil upgrade na Phoenixe … ale zatím ho nechám jen tak a rozhodnu se pozděj. Aquilu bude mnohem lehčí pořídit ve hře.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum