Free fligt a další

Autor: walltar | Přidáno: 30.1.2016 Kategorie Novinky

Tak máme tu další z Free Flight týdnů, pokud máte účet tak je vše v pořádku a můžete na týden létat s Hornetem, Auroru, nebo Mustangem Delta.

Další informace jako rozdělení balíčků, nebo info o buy back tokenech najdete přímo v článku.

Update: Free Flight prodloužen do 14.


Free Flight

Na týden budou pro všechny otevřené:

– Star Citizen Alpha 2.1.2 – jedná se o prostor kolem planety Crussader v systému Stanton. Naleznete zde několik stanic, skriptované mise, a pár míst na prozkoumání.

– Arena Commander – starý testovací modul pro vesmírný let, který jistě všichni znáte. Na menších mapách můžete bojovat jak proti lidem, tak proti NPC nepřátelům. Můžete se také jen tak prolétnout bez nepřátel, nebo si zkusit závody.

– Social Module – ArcCorp je ukázkou prvního planetárního prostředí pro Star Citizen.

Každý dostane k dispozici Hornet F7C, Auroru LN, Mustang Delta. Takže i pokud hru vlastníte, ale tyto lodě nemáte tak je dobrá doba si je zkusit.

Pokud chcete Free Flight zkusit, tak je potřeba jen založit nový, nebo použít existující účet. A přidlásit se do hry.

Nový účet si můžete založit zde.

Launcher je ke stáhnutí zde.

Referal Program: Pokud si zakládáte nový účet a přemýšlíte o koupi, tak je dobré využít referal kódu. Jak vy, tak člověk který vás odkazuje na hru, získáte malou odměnu. Pro vás to znamená 5000UEC, které můžete použít v obchodě, nebo si je nechat do hry. Referal kód vám může dát každý backer Star Citiztenu, takže pokud máte známé, kteří hru vlastní řekněte jim. Můj referal kód je STAR-WYGV-WRB2


Patch 2.1.2

Nový menší patch byl vypuštěn. Jedná se jen o opravu pár chyb, na patch notes se můžete podívat zde. Větší patch, 2.2 by měl následovat v několika dalších týdnech.


Rozdělení balíčků

Pokud jste si ještě hru nekoupili, tak toto bude asi jedna z důležitých informací pro vás. 14. Února bude ze základních balíčků odstraněna Sqadron 42, od tohoto data bude dostupná jen samostatně, nebo jako doplněk k balíčku. Což znamená, že pokud máte zájem o obě hry, tak byste měli zvážit koupení hry do tohoto data.

Pokud už balíček máte, tak se pro vás nic nemění.


Buy Back tokeny

Buy back za peníze už funguje nějakou dobu a umožnuje vám nakoupit balíčky, které jste v minulosti rozpustili. Každý teď ale dostal token, který mu dovolí provést buy back i za Store Credit. Token je na jedno použití a další dostanete každé 3 měsíce. Tokeny se nestackují, takže je dobré je použít.

Upozornění: CS už nemá oprávnění unmeltovat lodě, takže není potřeba posílat žádosti.


Konec akce na Scout.

V pondělí končí akce na Xi’An Scout. Pokud máte zájem, tak se můžete podívat zde.

 

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum