Galactic Guide: Systém Goss + Hangar module patch

Autor: MrSmithCZ | Přidáno: 12.12.2013 Kategorie Moduly| Novinky

Dnes jsme pro vás přeložili tento detailní popis systému Goss. Goss je systém, ve kterém tráví čas miliony turistů z celého UEE. Článek naleznete v popisu systémů. Také dnes vyšel nový patch pro hangar module.
Tento článek byl původně vydán v Jump Pointu, měsíčníku pro předplatitele SC. Seznam dalších Galactic Guide, přeložených dříve, naleznete v článku.


Galactic Guide: Systém Ellis
Galactic Guide: Systém Kilian

Co je nového v patchi

Dnešní patch přidává do hry jednu důležitou část, a to client persistenci. To znamená, že změny, které v hangáru provedete (například vybavení lodí) v hangáru zůstane i po restartu klienta. Většina ostatních změn jsou opravy bugů. Před koncem roku přijde ještě jeden patch, který by nám měl přinést nějaké nové věci na hraní. Co to asi bude?

Patch9_trophycase[1]Další novou věcí, kterou někteří v hangáru najdou je vitrína na okrasy. Držitelé Zlatých losů dokonce najdou uvnitř svůj zarámovaný los. Dále ve vitríně najdete model lodě Zeus a trofej z Gamescomu 2943.

Poslední změnou jsou vylepšení v akváriu.

 


Patchnotes najdete zde.
Commlink na RSI zde.

  1. Autor: Net | Přidáno: 12.12.2013, 23:00

    Goss je nádherný. Jsem zvědav, jak bude vypadat ve hře, ale jestli bude jen ze třetiny tak pěkný jako concept arty, tak tam budu trávit hodně času.

  2. Autor: MrSmithCZ | Přidáno: 12.12.2013, 23:47

    Jo jo, já si plánuju v Gossu zřítit něco jako vilu 🙂 už se nemůžu dočkat až se tam podívám doopravdy.

  3. Autor: walltar | Přidáno: 13.12.2013, 00:08

    Mě až tak Goss neláká … já mám radši industriální prostředí. Pro mě bude spíš Stanton.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum