Gladius a Redeemer v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 2.11.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Při posledním livestreamu z PAX Australia byli do hangáru přídány dvě lodě, které si teď můžete koupit. Gladius za 90USD a Redeemer za 250USDRed3O gladiu už jsme si něco řekli, ve starším článku, když byl odhalen a prodával se posledně. A až na nové video a brožuru se toho moc nezměnilo. Všechny další důležité infomace, jako holoviewer můžete najít v originálním článku na RSI.

Zato Redeemer to je novinka a tak si ho až do 10. Listopadu můžete pořídit s LTI. Redeemer vzešel z The next great starship. A aspoň trochu v akci ho můžete vidět na začátku FPS dema.

 

 Red1Vy jste hlasovali a my poslouchali. Vítěz Next great starship je připraven do hangáru! Tým pracoval na tom aby Redeemera připravil, bude trochu jiný, než když jste ho viděli naposled před finále TNGS.

Redeemer je gunship od Aegis Dynamics, je vybaven unikátním setem reverzních více-tahových trysek. Nekonvenční design může vypadat těžkopádně, ale byl prověřen, znova a znova, při doručování výjimečného výkonu. Díky více-zbraňovým věžím a dvěma raketovým odpalovačům může redeemer bojovat proti každému stíhači, díky své manévrovatelnosti a rychlosti.

Four Horsemen vytvořili úžasnou loď, a tým tvrdě pracoval, aby je udělal hrdými. Aegis Dynamics Redeemer ztělesňuje to nejdůležitější ze Star Citizena. Naše Backery a naši sdílenou vizi.

Další infomace najdete v Brožuře.

Statistiky, holoviwer a další info můžete najít v originálním článku na RSI.

 1. Autor: SteKi | Přidáno: 2.11.2014, 10:34

  „Vy jste hlasovali a my poslouchali“ az na to, ze ja som hlasoval za inu lod, ale ta stranka im tak lagovala a blbla, ze to dalo hlas tejto. ALe nevadi aj tato je pekna 🙂

  • Autor: walltar | Přidáno: 2.11.2014, 11:48

   Jo ale zase tenkrát to blbnulo všem a myslím, že ten výsledek byl tak jasný, že ani kdyby to jelo bez problémů nic by se na něm nezměnilo. Můj favorit třeba vypadnul mnohem dřív, ale z těch lodí co tam tehdy byli na výběr ve finále byl Redeemer mnohem líp zpracovaný a měl mnohem lepší prezentaci. A to mu to vyhrálo.

 2. Autor: solta | Přidáno: 2.11.2014, 17:44

  Demo vipadá luxusně je tam sice moc tma a vidím tam kulový ale moc hezký kulový 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum