Happy Birthday Star Citizen!

Autor: Gerlak | Přidáno: 12.10.2013 Kategorie Moduly| Novinky| Zpravodaj

Zdravím,Občané

a vše nejlepší, Star Citizen! Včera to byl přesně jeden rok ode dne, kdy Chris Roberts oznámil hru na GDC Online v Austinu. Všichni členové týmu z celého světa oslavovali tento projekt, který roste tak rychle jak si to nikdo ani neuměl představit.

Auroralnheader

U příležitosti oslavy výročí jsme uspořádali CitizenCon, který byl naplánován v Austinu jako první společná akce pro všechny vývojáře a také jako příležitost k osobnímu setkání všech zaměstnanců.Jak se tato událost dávala dohromady, zjistili jsme že tuto akci chceme sdílet i s komunitou, která zajistila, že hra mohla vůbec vzniknout. Během šesti týdnů mezi vydáním Hangáru a prvním výročím jsme neměli dostatek času rezervovat dostatečně velký prostor, aby se mohli zúčastnit všichni (i když jsme měli plánovací tým, byl to nemožný úkol). Proto jsme se rozhodli tuto událost vysílat živě a ukázat všem některé věci na které jsme se minulý rok zaměřili.

Ale to by nebyl Star Citizen event kdyby se něco nepokazilo. Stále hledáme důvod,proč byl se streamem problém. Mezi předčasným odpojením, rezostřenými záběry nebo proč lidé v celém německu nebyly schopni ani vůbec sledovat tento stream. Tisíce lidí přišlo o možnost prvně vidět Gladiator a Retaliator, začátek The Next Great Starship, oznámení o CIG Manchester a reklamu na Hornet.

Pokud jste minulou noc nemohli sledovat živé vysílání , velice se vám omlouvám. Streamovali jsme na Youtube, protože s nimi máme partnerské vztahy pro The Next Great Starship. Neuvědomili jsme si, že by z toho mohl být problém který by blokoval významnou část vysílání a který způsobil i další potíže se kterými jste se mohli setkat minulé noci. Dokud nevyřešíme tyto problémy, budeme pro další žívá vysílání používat Twitch.tv . Jestliže jste neměli možnost sledovat tuto akci,záznam najdete zde.

Již nyní vám mohu prozradit, že následující rok bude úplně odlišný. Sandi s celým jejím týmem již začíná plánovat akci, které se všichni Občané z celého světa budou moci zúčastnit osobně. Nyní se ptáme celé komunity, aby vybrala místo kde se bude CitizenCon 2014 konat . Proto máte možnost hlasovat zde. V dalších letech doufáme, že se vystřídají různá místa po celém světě,tak aby měl každý možnost se zúčastnit.

Děkuji vám za vaší trpělivost za poslední rok a neuvěřitelnou podporu. To nejlepší teprve přijde. Jak hře, tak komunitě přeji velké a nadšené „Happy Birthday !“.


Představení Aurora Legionnaire

Minulou noc jsme vám ukázali část reklamy na Hornet. Vysvětlil jsem, že tato verze byla vypuštěna pod tlakem okolností,což bylo uspěchané rozhodnutí. Myslel jsem si, že již dnes poskytneme dokončené brožury a varianty Hornetu ke koupi.Bohužel ještě nejsou hotové. Chci aby všechny varianty Hornetu a reklamy byly perfektní, a aby jste si s lodí mohli ihned po zakoupení v hangáru hrát. Pokud by jsme na to příliš spěchali, nebylo by to možné. Proto jsem se rozhodl odložit vydání tohoto obsahu na příští pátek. Uvědomili jsme si, že se musíme znovu zaměřit na vše o tomto nejlepším dogfighteru (stíhači) ve flotile UEE.Jestliže by jste chtěli vidět nedokončenou reklamu, zůstane nadále jako součást sestřihu ze včerejší akce.

Jak jsem řekl, nechci vás nechat bez nové lodě, kterou by jste si mohli ihned užívat. Jedna z několika, u kterých jsme tvrdě pracovali na reklamách a brožurách, je připravena už dnes: 2944 Aurora Legionnaire. Je to nový model, který byl vybrán z původní brožury. S úspěchem s reklamou na 300i  (která se stala nejvíce kupovanou lodí ve Star Citizen) , jsem věděl, že se musíme vrátit zpět a dát dohromady záznam (který bude celý natočen přímo v enginu hry).


Aurora – týdenní akce

Jako poctu této události jsme vydali 2944 Aurora LN,nyní dostupnou v obchodě. Pokud si koupíte Aurora balíček nebo jen loď samotnou jako addon, lodě se vám objeví v hangáru po následujícím patchi, který bude vydán v sobotu. Vylepšení bude zprovozněno v budoucím updatu.. Nezapomeňte, že všechny lodě budou dostupné v dokončené hře, koupením dnes pomáháte výhradně s finanční kampaní.

Aurora LN Package (Next Gen, Aurora)

Aurora LN Addon Ship

Aurora LN Upgrade


Bomber Artwork

Gladiator_InFlight_HobbinsV dnešních dnech jsou lodě z počáteční pledge kampaně ve fázi, kdy je můžeme odhalit. Prosím užijte si prvního pohledu na Gladiator a Retaliator bombardéry.Jsou to jedny z nejvýkonějších bojových lodí ve službách UEE.

Gladiator je torpédoborec a slouží jako útočný letoun, inspirovaný letadly jako Dauntless a Avenger. Retaliator je těžký strategický bombardér, ekvivalent B-17 ve Star Citizen. Tyto dvě lodě dělají hru ještě rozmanitější a dynamičtější,a umožňují hráčům útočit sólo na jiné válečné lodě.SHOTLANDEDfront

Na oslavu výročí jsme zpřístupnili tyto lodě ke koupi.Ale pozor,budou k dispozici jen do pondělí 14. října. Pokud máte zájem,můžete si jednu(nebo obě) zakoupit :

Gladiator

Retaliator


Hangar update

Také pro vás máme několik vylepšení pro hangáry,a to již tento víkend. Začínáme sobotním patchem, kdy budete moci vidět v hangáru svůj Aegis Dynamics Avenger. Také přidáme několik ostatních vlastností, včetně slibovaného akvária a možnosti obléci si pirátské oblečení.

Od té doby co bude zpřístupněn Avenger v hangáru, jsme vytvořili tak žádaný Avenger balíček pro ty kteří jej chtějí mít jako svou hlavní (nebo jedinou) loď. Avenger balíček obsahuje ty samé věci jako již existující Bounty Hunter balík.

Avenger addon    Avenger Package

(Advanced Hunter)


The Next Great Starship

A nakonec bych vám chtěl oznámit uvedení The Next Great Starship. Je to soutěž pro naše fanoušky,a dává vám šanci k vytvoření vůbec první komunitou navržené lodě. Stavba kosmických lodí pro Star Citizen je jádrem našeho vývoje. Na jejich vytvoření zaměstnáváme ty nejlepší umělce a designéry v oboru. Aby se jednotlivé lodě dostaly až do Star Citizen, stojí to přibližně 50.000$ (pro jednomístný stíhač) až k 150.000$ (pro velkou válečnou loď). Nyní vám chceme nabídnou možnost vyzkoušet si to sami. Bedlivě jsem pozoroval návrhy a modely lodí, které vytvořila komunita za poslední rok a tak jsem si jist, že tato soutěž přinese neuvěřitelné věci.

Můžete kliknout zde a dozvědět se více o The Next Great Starship a přihlásit se k účasti.

 1. Autor: hadas | Přidáno: 12.10.2013, 17:08

  caute zase budu mit blbej dotaz ten upgrade aurora LN mam ADVANCED STARTER PACKAGE – LTI s aurorou LX takze kdyz si koupim upgrade tak budu mit NL ?

  • Autor: Net | Přidáno: 12.10.2013, 17:52

   Být tebou bych neupgradeoval, pak bys měl LN a ne LX, být tebou vyměním Advanced starter package za Next Gen Aurora, obě stojí $45, pokud se nepletu a liší se jen lodí. Upgrade by tě stál $10 za nic.

   • Autor: Net | Přidáno: 12.10.2013, 17:55

    Jinak taky bys mohl chtít si pořídit druhou loď nebo dokonce druhý balík, dostaneš tak NPC případně druhou postavu… druhá loď/postava se bude hodit, až člověk bude člověk čekat na náhradu co dodá herní pojišťovna.

   • Autor: hadas | Přidáno: 12.10.2013, 18:14

    ta LN je lepsi nez LX ne? a nebo neni ?

    • Autor: Net | Přidáno: 12.10.2013, 18:39

     Já bych řekl, že je spíš jiný.
     LX má v základu Jump drive
     LN má jeden slot navíc na upgrady a dva na zbraně, lepší motor a o něco zbraně, ale také je o něco těžší.

     Osobně si myslím, že LN je o něco lepší, ale uvidíme kolik bude stát jump drive ve hře, když ho nemáš krytý pojištěním se základní výbavou lodi, tak by to mohlo komplikovat průzkum nebezpečných systémů, kdy musíš nepojištěné vybavení dokoupit.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum