Hurricane v prodeji

Autor: walltar | Přidáno: 26.2.2017 Kategorie Lodě| Novinky

Pokud vás zajímá boj ve Star Citizenu, tak vás jistě potěší nový fighter od Anvilu.Hurricane se zaměřuje spíše na sílu zbraní, než na pohodlí, nebo silnou obranu a tak není lodí pro začátečníky. Hurricane byl vytvořen ke konci války s Tevariny, kvůli nutnosti prorazit jejich silné štíty. Na lodi tak nejdete 6 silných zbraní a velice málo armoru, nebo štítů.

Hurricane je tak lodí pro piloty, kteří nemají problém udržet zaměřovač na nepříteli a zároveň se vyhýbat nepřátelské palbě. Ti, kteří preferují silně obrněné plavidla se s Hurricanem stanou obětí pro interceptory.

Hurricane by měl být dostupný ještě tento rok, protože se jedná o malou loď od již známého výrobce.

Další informace:

Comm-link na RSI

Brožura

Hurricane si můžete koupit za 175$ (bez DPH). K dispozici jsou tři různé balíčky (každý se slevou, pokud jej koupíte za peníze). Prvním je samostatný Hurricane, další je Anvil Hammer Pack, který obsahuje všechny lodě od Anvilu, a poslední je The Tortoise and the Hurricane, ve kterém najdete Hurricane a Terrapin.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum