(ID:12664) 2075: Hvězdy se dostaly trochu blíž

Autor: Net | Přidáno: 13.9.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

Ráno 3. května 2075 začalo jako každé jiné. Rebeka Childress seděla u jídelního stolu a kreslila si, zatímco její máma sledovala zprávy. Jak Rebeka později mnohokrát vzpomínala, tyto chvíle milovala nejvíce. Přesto se měl tento den zapsat do její paměti stejně silně jako do paměti každého jiného člověka na planetě.

12664-2075-The-Stars-Get-A-Little-Closer_NewsScreen_600

Výňatek z deníku Rebeky Childress:12664-2075-The-Stars-Get-A-Little-Closer_NewsScreen_TeaserTest1_7

„Mamka dnes zase udělala omelety. Já si malovala, když jsem uviděla tátu na holu. Zavolala jsem mámu. Danny začal ječet a běhat kolem stolu. Grr, tak otravný. Táta byl na holu, stál hned vedle prezidenta! Mluvilo se o vesmíru a vůbec, což bylo cool, ale jak tam stál, vypadal tak důležitě. Neviděli jsme ho tak dlouho. Měl už vousy. Mamka je nemá ráda, ale já myslím, že vypadají legračně.

Kdykoli se táta chystal odejít, ptala jsem se, proč musí pracovat celou tu dobu a on mi vždy odpověděl stejně:

Snažil se mi dát hvězdy.“

Dr. Scott Childress a jeho tým dokončili první soběstačný motor s kvantovým pohonem schopný dosahovat 1/100 rychlosti světla. Poprvé v historii mohlo lidstvo prozkoumávat solární systém nebývalou rychlostí.

Přeloženo z: 2075: The Stars Get A Little Closer
Přehled historie v SC: Historie a příběh


Předchozí Série Další
Časová schránka 2113: Kdy zajdeme příliš daleko?
 1. Autor: Net | Přidáno: 13.9.2013, 19:37

  Ha, můj první článek a překlad.

  Jde o vůbec první článek ze série Časová schránka (Time Capsule), která poodhaluje historii vesmíru Star Citizen. Pokud umíte anglicky a ještě jste tak neučinili, tak doporučuji přečíst si vše z kanálu Spectrum Dispatch, který plánuji postupně překládat a vyvěšovat tady na webu.
  https://robertsspaceindustries.com/comm-link?channel=spectrum-dispatch&sort=old
  Pokud se vám překlad nelíbí, tak doporučuji se ozvat v komentářích teď, pokud se vám líbí, tak taky řekněte, ať je to vyvážené;)

 2. Autor: walltar | Přidáno: 13.9.2013, 20:02

  Já bych chtěl NETa přivítat, kdo ho neznáte, tak net je autorem úžasného průvodce o všem o Star Citizen na officiálních fórech.

  https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/28672/guide-to-star-citizen-aka-summary-of-lore-interviews-and-everything-2-0/p1

  Určitě se na ni podívejte.

  Nete vítej mezi námi a článek je parádní.

 3. Autor: Coxonin | Přidáno: 13.9.2013, 20:16

  Pěkná práce, jen tak dál a houšť

 4. Autor: Sithard | Přidáno: 14.9.2013, 08:33

  no v prvni chvili jsem mel spis wtf pocit a ze zas nekdo hacknul web nez jsem si to precetl a pochopil o co jde 😀 Moc pekny a tesim se na pokracovani vubec jsem o tom Time Capsule nevedel tak se muzu tesit na dalsi dily.. jen tak dal 🙂

 5. Autor: Raven | Přidáno: 14.9.2013, 14:03

  Good job, welcome.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum