(ID:12692) 2516: Lepší Země

Autor: Net | Přidáno: 28.9.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

V roce 2516 UNE expandovalo do dvanácti systémů. I když jump-pointy a datové přenosy umožňovaly rychlejší cestu k systémům na okraji, Země se začínala zdát poměrně vzdálená.

12692-2516-A-Better-Earth_TerraFounded_4_FI_Crop_600

Wei-Yin Song, jeden z hlavních průzkumníků z programu Východní expanze UNE, narazil na objev v novém systému a vypracoval zprávu se zajímavým nápadem.

Komu: VYSOKÁ RADA UNE

Kopie: Generál Kelso Trask

Senátorka Patricia Oat

RE: PERSPEKTIVNÍ SYSTÉM

Dámy a pánové:

Jak víte, mým současným úkolem je vyhledávat a třídit nové systémy pro perspektivní terraformování a podrobný průzkum. Nejnovější systém (342A), který jsme já a můj tým objevili, se nachází na místě, které lze popsat jen jako soutok, křižovatku. Již jsme objevili čtyři jump-pointy a to nepočítáme ten, kterým jsme do systému vstoupili, navíc objevení pátého je na obzoru.

Přikládám aktuální mapu výše popsaného systému se zónami, které ještě zbývají pro skenování, a s objevenými jump-pointy. Jedna z planet (342A.03M) je super Země. Průzkumné mise a skeny potvrdily přítomnost přirozené atmosféry s kyslíkem, původní vegetaci, rozlehlé oceány a mírné podnebí. Hluboko v jižním regionu objevil průzkumný tým pozůstatky skalní formace, která se zdá být uměle uspořádána, ale zatím jsme neobjevili žádné známky inteligentního života.

Zkrátka bych chtěl navrhnout, aby byla 342A.03M stanovena jako předsunutá operační základna pro terraformování a expanzi do sousedících systémů. Tým pojmenoval planetu Terra jako poctu její podobnosti se Zemí.

Všechny naše aktuální údaje a poznatky jsou v tomto Comm-paketu, prosím, podívejte se sami.

S pozdravem,

Wei-Yin Song

Vrchní Průzkumník / Inženýr

Projekt UNE EEP

Kongres UNE schválil plán na centralizaci operací ve Východních systémech řízenou z Terry. V průběhu let se nová města rozrůstala a zrodila se nová kultura.

Přeloženo z: 2516: A Better Earth
Přehled historie v SC: Historie


Předchozí Série Další
2460: Dýchejte volně Časová schránka 2523: Tři pilíře

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum