(ID:12706) 2638: Návrh na svrchovanost

Autor: Net | Přidáno: 7.10.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

Terra Gazette – Vydání 12. 3. 38

Terranský guvernér navrhuje zákon O svrchovanosti Terry

Violla Filler

12706-2638-A-Call-For-Sovereignty_SovereigntyFI_1_Crop_600Na politickém mítinku za znovuzvolení starosty Nového Benzi Nadira Padwaniho, guvernér Terry představil úžasný nový návrh. Slunce právě zapadlo a přibyly štědré dary do finanční sbírky, když Assan Kieren vystoupil na pódium. Málokdo tušil, že se chystá všechny šokovat.

Přibližně v 5:15 místního času představil Assan Kieren plán vypsat referendum v Teře a okolních systémech o osamostatnění se od Imperátora a UEE.*

„Imperátor žije v době, kdy mimozemské civilizace jsou něco, čeho je třeba se obávat. Ti z nás, kteří žijí zde, kde Banu a Xi’An jsou sousedy a kde je vídáme každý den, vědí, že nejsou nepřátelé. Jsou to lidé jako my, jejich kultura je odlišná, jejich motivace mohou být odlišné, ale oni se jen snaží žít, žít v bezpečí. Imperátor je šťastný, když si je drží od těla přes hledí zbraní, ale nemyslím si, že můžeme pokračovat na této cestě. Jak Carson kdysi řekl: „Pokud stále očekáváte válku, dříve nebo později se jí dočkáte.“ Stručně řečeno, jsem přesvědčen, že Země je stále odpojena od reality, že je dnes příčinou politické a sociální nestability ve všech systémech. To není volání do zbraně, nebo pozvánka pro konflikt. Vše, oč žádám, je otevřený dialog.“

Netřeba dodávat, že poté jen málo lidí mluvilo o znovuzvolení starosty…
[POKRAČOVÁNÍ}

United/Tribune NewsOrg – Vydání 4. 5. 38

Pobuřující návrh Terry selhal.

Raymond Castor

Návrh Separace, který vypracoval nechvalně známý guvernér Terry Assan Kieren dnes neprošel veřejným referendem. Jak se dalo očekávat, loajální občané Terry a sousedních systémů si uvědomili, že Kierenův plán svrchovanosti byl nekoncepční a nerealistický nápad, který by vedl k nestabilní budoucnosti pro ně a jejich děti, a nechali své hlasy zaznít. Přicházeli ve velkých počtech k hlasovacím stanicím a říkali – Ne. Nesouhlasíme. Nemyslíme si, že nás UEE zklame.

Lze jen doufat, že to Kierrenovi dojde.

Terra Gazette – Vydání 24. 9. 38

Guvernér sužován skandály

Violla Filler

Bez ohledu na to, kde se Assan Kieren octne, setká se s dalším obviněním. Od předložení svého návrhu na suverenitu před šesti měsíci, bojoval guvernér s mnoha obviněními, od nevěry, přes drogovou závislost, až po korupci. Dnes ráno vydal guvernér prohlášení všem NewsOrgs.

„Tato obvinění jsou absolutně nepodložená a jsou jen snahou odvést pozornost od skutečného problému. Imperátor a jeho přisluhovači pošlapali demokratické procesy ignorováním jasné vůle lidu osvobodit se od zkorumpované a amorální vlády.“

Kieren vysvětlil, že získal důkazy o manipulaci s hlasy a jednoznačných podvodech ze strany zaměstnanců na výplatní listině UEE. Tento důkaz byl zapsán do soudního systému a bude součástí jeho probíhající federálního řízení proti Imperátorovi Messerovi VIII.

Terra Gazette – Vydání 4. 11. 38

Odhalena Xi’Ansko-lidská teroristická síť

Raymond Castor

Nepřítel je mezi námi! Dnes brzy ráno oznámili agenti Advokacie rozřešení masivní tajné mezirezortní operace do temného světa zrádců a sabotérů. Byly provedeny desítky zatčení a další jsou na obzoru. Nejmenované zdroje z vlády tvrdí, že Xi‘Any financovaní teroristé infiltrovali různé pozice ve vládě a vedoucí struktury korporací. Zatímco se čeká na oficiální prohlášení, máme potvrzeno z různých zdrojů, že by mohl být zapleten bývalý guvernér Terry Assan Kieren.

Stejný guvernér, jestli si vzpomínáte, který zmizel poté, co jej dobří občané vyhnali z kanceláře po jeho zoufalé a paranoidní snaze vnést nepokoje a anarchii do Terry a okolních systémů.

Přeloženo z: 2638: A Call for Sovereignty
Přehled historie v SC: Historie


*) Poznámka překladatele: UEE (United Empire of Earth, Spojené impérium Země).


Předchozí Série Další
2610: Ohnivé slzy Časová schránka 2681: Spálená Země
  1. Autor: Net | Přidáno: 7.10.2013, 22:15

    Nevím, jestli mám chtít vědět, co se stalo s Viollou.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum