(ID:12707) 2681: Spálená Země

Autor: Net | Přidáno: 8.10.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

Na západě v systému Orion je ztraceno spojení s malou osadou na třetí planetě. Trvá týdny, než někoho napadne ji zkontrolovat. Když tak učiní, zjistí, že obec lehla popelem. Advokacie okamžitě vysílá agenta, aby to vyšetřil.

ZHODNOCENÍ INCIDENTU

Místo: Obec Dell / kolonie Čištění vody / planeta Armitage / systém Orion

SAIC:* Rhedon Lamr

Počáteční obraz atmosféry naznačuje opakované nízké přelety a ostřelování z mnoha, pravděpodobně malých, letounů. Žádné stopy po velkých zbraních nebo použití bomb. Velké spáleniny na východním a jihozápadním okraji města ukazují, že zde útočníci přistáli. Vzorky spálené země byly zaslány do laboratoře k analýze. Úhly náletů jsou v souladu s teorií, že útok přišel z několika směrů. Komunikační věž byla poškozena, ale nezdá se, že by byla specificky zaměřena. Divné. Kdyby to byli nájezdníci, nebyla by jejich prvním cílem komunikace?

Při prohlídce země byly objeveny zvláštní nábojnice pro pevnou munici roztroušené po celém městě. Nevypadají na lidskou výrobu. Budeme analyzovat. Přeposílám agentům Advokacie s kontakty v protektorátu Banu.

Útočníci byli důkladní, procházeli dům od domu. Zničili a zabili zde všechno a všechny. Našly se pozůstatky celé populace šest set třiceti osmi, až na jednoho.

John Philips, 38 standardních pozemských let. Farmář. Nic nenaznačuje, proč byl zaměřen, pokud skutečně byl. Analytici se do něj pustí. Kompletní soubor poskytnu, až bude dokončen.

Krádež/loupež se zdá být hlavní motivací, ale jsou tu nesrovnalosti v chybějících položkách. Některé hodnotné předměty zde byly ponechány, zatímco zdánlivě neužitečné/bezvýznamné předměty byly odcizeny.

Agent Vasquez objevil malou CommLink kameru, která byla svým způsobem v provozu během útoku. Prolétl jsem záběry a zdá se, že většina je k ničemu. Je tam jeden snímek, který při přiblížení a vyčistění, zdá se, dává letmý pohled na útočníka.

PŘÍLOHA:

12707-2681-Scorched-Earth_VanduulRaidScreenGrab3b2
Byli nazváni Vanduulové.

Přeloženo z: 2681: Scorched Earth
Přehled historie v SC: Historie


*) Poznámka překladatele: SAIC (Special Agent in Charge, velící zvláštní agent) – agent ve vedení úřadu nebo regionu.


Předchozí Série Další
2638: Návrh na svrchovanost Časová schránka 2758: V Nottinghamu ne

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum