(ID:12715) 2792: Čas Přílivu

Autor: Net | Přidáno: 13.10.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

Den první, hodina H.

Večerní zprávy SSN/CAtv

Dobrý večer, vítejte u Večerních zpráv SSN/CAtv pro systém Terra. Já jsem Lawrence Ren. Systémy jsou plné zpráv o chystané svatbě Vala Messera a Celie Carter, takže se dnes večer podíváme na designéry, kteří byli vybráni, aby oblékli nevěstu a že-

<<<<< PŘERUŠENÍ SYSTÉMU – NEZNÁMÝ PŮVOD >>>>>

Lidé těchto systémů. Toto je Příliv. Sundejte si pásku z očí a zřete. Garron II byl rozvíjející se svět s obrovskou škálou druhů. Říkáme byl, protože již není. Imperátor a jeho korporátní přisluhovači terraformovali planetu, čímž zabili vše živé, aby nasytili svou neukojitelnou hamižnost. Sundejte si pásku z očí a zřete svýma vlastníma očima.
12715-2792-The-Tide-Rises_MassacreVidStill

 

DEN PRVNÍ, HODINA TŘETÍ

ZÁZNAM Z POLICEJNÍHO INTERCOMU

TERÉNNÍ JEDNOTKA: Tady je jednotka B234. Máme tu neoprávněné shromáždění v sektoru 14G. Potřebujeme nasadit další pozemní jednotky. Leteckou podporu mějte v pohotovostním režimu.

 

HODINA PÁTÁ

TERÉNNÍ JEDNOTKA: Sežeňte gardu! (nezřetelný křik a výstřely) Sežeňte Armádu! Sežeňte kohokoli můžete a dostaňte je sem teď! Jinak nás dostanou. (mimo mikrofon). Vy! Držte huby a zaplynujte je. Hned!

ZTRÁTA SIGNÁLU

 

DEN DRUHÝ

OD: Admirál Kale, nejvyšší velení UEE

Teroristé a uchvatitelé se pokoušejí zaútočit na Zemi. Máte rozkaz zastavit veškerý provoz mezi jump-pointy. Chci mít každý systém uzamčen. Jste oprávněni použít smrtící prostředky na jakékoli plavidlo, které nezmění kurz. Nedodržování rozkazu bude mít za následek rychlý trest.

Podepsán,

Admirál Tal Kale

Autorizační kód: GHISJD_HUDFJD_12

 

DEN TŘETÍ

Mezirezortní interní sdělení Advokacie.

KOMU: Nejvyšší advokát Keller

OD: NARA VALE, AAC –

RE: Komunikace spiklenců

Agenti odhalili, jak povstalci dokáží stále komunikovat i po zabavení Comm vysílačů. Comm zprávy jsou rozděleny do datových segmentů a vložené do vojenské komunikace. Analytici se snaží odhalit, jak přesně vstupují do našeho systému.

Bohužel bude nějakou dobu trvat najít a odstranit jejich vstupní body, snad je to ale přeruší na dostatečnou dobu, abychom dostali systémy zpět pod kontrolu.

Bude aktualizováno podle potřeby.

 

DEN OSMNÁCTÝ

LETÁK LUTHEROVA SVOBODNÉHO TISKU

Publikováno v systému Croshaw

„ZELENÁČI ZAHÁJILI PALBU DO DEMONSTRANTŮ“

Bratři a sestry. Právě jsme se dozvěděli, že vojenské a policejní síly před dvěma dny zahájily palbu a zabily více než dvě stě třicet pokojných demonstrantů na Vale. Snažili jsme se být civilizovaní. Odolali jsme nutkání odpovídat násilí této despotické vlády násilím, ale teď říkáme – už dost. Nebudeme již vést válku našimi myšlenkami. Vyrveme Imperátora z jeho trůnu. Takže do boje, bratři a sestry, utněte ďábelskou pěst svých utlačovatelů.

 

DEN DVACÁTÝ DRUHÝ

Archiv New United NewsOrg

Publikováno 3. května 2792

„NOVÝ ÚSVIT“

Decklin Farwahl

„Probudili jsme se z noční můry.“ To byla slova, která včera pronesl nový Imperátor Erin Toi poté, co bylo oznámeno dopadení Imperátora Messera XIX. Je to opravdu zbrusu nový den. Dokonce i v této NewsOrg, dlouho neoficiálním mluvčím Imperátora, jsme konečně schopni a povzbuzováni k psaní pravdy, bez toho, aby nám cenzoři UEE koukali přes rameno.

Je těžké uvěřit, že se incident na Garronu II stal rozbuškou, která to vše rozpoutala. Jistě, nešlo o jediný katalyzátor, byly tu incidenty, které k tomu přispěly. Od statečnosti senátora Akariho po aktivisty, kteří se všechny ty roky shromažďovali i přes riziko uvěznění nebo smrti.

Kromě zavedení časového omezení funkčního období Imperátora Toi spolupracoval s nově zvolenými senátory na obnově původních pozic tribunálu. Nový nejvyšší generál, nejvyšší tajemník a nejvyšší advokát pracují pro Imperátora, ale mají moc jej sesadit, pokud by se další despota pokusil převzít vládu.

Probudili jsme se. Ačkoli den, kterému čelíme je neznámý, viděli jsme, jak hluboko můžeme spadnout, takže se musíme ujistit, že každý krok, který odteď uděláme, bude krok nahoru.

Přeloženo z: 2792: The Tide Rises
Přehled historie v SC: Historie


Předchozí Série Další
2789: Studená válka taje Časová schránka 2795: Laskavější a šetrnější lidstvo

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum