(ID:12737) CLEAN SHOT: Dopravní zpravodajství

Autor: Net | Přidáno: 3.12.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

Dobré ráno mí tanspo-brouci nebo večer, sakra já ani nevím, kde jste. Tohle je Clean Shot s vaším starým kamarádem Craigem Burtonem s těmi nejnovějšími zprávami a aktualizacemi, aby vás udržel informované, v bezpečí a dostal tam, kam míříte. Dnešní vysílání, vám přináší Torreele FoodStuffs, které vám nabízí to nejlepší z vakuově balené stravy bohaté na vitaminy již šedesát let, Torreele… na cesty. Než se do toho pustíme, ještě si projdeme právničtinu:

12737-CLEAN-SHOT-Shipping-Update_600Informace šířené v tomto vysílání jsou uživatelsky generované a považované za aktuální v době nahrávání. Farnes Media Partners nejsou odpovědní za správnost informací po nahrávání. Posluchači by měli zohledňovat snižování přesnosti informací při plánování trasy.

Tohle máme za sebou, takže pojďme začít s dnešními top aktualizacemi, můžeme děcka?

Systém Croshaw

UEE opět zvýšilo point-tarify. Nemůžu říct, že mě to překvapuje. V téhle době je to fakt života: slunce vychází, lidé umírají a vlády zvyšují daně. Takže pokud musíte utéct do civilizovaných systémů, ujistěte se, že zdvojnásobíte náklad na pokrytí výdajů.

Systém Magnus

Red Death znovu udeřil. Známý pirát a jeho parta zvrhlíků zasáhla další konvoj cestující přes Magnus. Jedná se o sedmý útok v posledních několika měsících. Když byli konfrontováni okolními piloty, Red Death uprchl zpět na území Konfederace Banu. Místní úřady se snažili vyjednávat s nejbližší Konfederátní vládou, ale ta prosazuje nestrannost, pokud jde o právní záležitosti, zejména pokud jde o UEE. Na druhou stranu, tento útok dostane Red Death na radar Advokacie. Uvidíme, jak snadné je pro ty samolibé bastardy zasáhnout naše bratry obchodníky, když budou mít agenty Advokacie za zadkem.

Systém Orion

Máme horký tip od Kyla Bena, který zdolává hranici na Vanduulském území. Viděl klanovou loď směřující k území UEE. Samozřejmě, zatím se ještě nedá říci, zda jsou na lovu, je to jen předběžné varování. Díky za tip Kyle, zůstaň tam venku v bezpečí.

Dáme si rychlou přestávku, těch pár reklamních spotů nám přece platí účty, ale až se vrátíme, ponoříme se rovnou do Econu a rozebereme, které prvky a minerály mají ceny vhodné ke koupi a které je lepší ponechat bez povšimnutí.

Přeloženo z: CLEAN SHOT Shipping Update

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum