(ID:12747) New United NewsOrg

Autor: Net | Přidáno: 8.12.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

New United NewsOrg

„Navzdory bouřkovým mrakům průvod ke dni Občanů pokračuje“

Aaron Frost

12747-New-United-NewsOrg_CitizensParade_FI_600Lidé se ukázali po tisících, aby oslavili letošní slavnosti dne Občanů i přes chmurnou předpověď bouřek v této oblasti. Oslavy začaly pod clonou deště, ale nic nemohlo oslabit ducha davu, když si první holovozy razily cestu průvodem. Když populární skupina Magnuských rodáků, Roommates, obsadila jeviště, obloha ztmavla do té míry, že zpěvák Carl Crow to popsal jako „apokalyptické.“ Nikdo se nechystal odejít a kapela je za to odměnila hraním téměř devadesátiminutové sady.

Organizátoři se zpočátku báli pokračovat, neboť se obávali opakování průvodu ke dni Občanů z roku 2935, kdy nezvykle silný vítr způsobil škody na holovozech za více než půl milionu kreditů. Nakonec se po přezkoumání předpovědi počasí a konzultaci s odborníky rozhodli pokračovat se všemi plánovanými událostmi i přes nepřízeň počasí.

Davienský senátor Will McCain si vzal volno od své předvolební kampaně, aby pronesl zahajovací řeč.

„Dnes je den, kdy oslavujeme společnost. Oslavujeme představu, že jako občané jsme odhodláni budovat lepší svět pro naše děti a děti našich dětí. Co se mi líbí, když se dívám na moře tváří lidí, kteří se tu dnes shromáždili, je naděje. Doufám, že i když systém není dokonalý, nebudeme sedět a stěžovat si. Musíme jít ven a snažit se, aby bylo lépe, dělat to, co můžeme, abychom přispěli ke společnému blahu. A vám v davu, kteří jste ještě nedosáhli občanství, říkám, snažte se dál. Vaše odhodlání je to, o čem to celé je. To je to, co nás inspiruje.“

McCain pak vyzval ty v davu, kteří ještě nejsou občany, aby se vydali k informační stánkům začít svou občanskou cestu…
. . . KONEC PŘENOSU

Přeloženo z: New United NewsOrg

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum