(ID:12763) CLEAN SHOT: Dopravní zpravodajství #2

Autor: Net | Přidáno: 26.12.2013 Kategorie Spectrum Dispatch

Vítejte zpět letečtí kluci a holky. Tohle je váš starej kámoš, Craig Burton, co jede na brokovnici na dlouhé cestě. Zkoušíme nový segment v Clean Shotu. Tohle je TechCorner, kde vyzkoušíme nejnovější a nejúžasnější mody a vylepšení na trhu. Uvidíme, jak dlouho to bude trvat, protože tady je to ostuda, přátelé, je tu spousta šuntů, které jsou jen zbytečná váha navíc. Tento segment vám přináší MaxOx… Budoucnost je Max s MaxOx. Uvidíme, jak dlouho s námi náš sponzor vydrží, protože nejprve tu máme jejich nejnovější protiútočnou technologii.

12737-CLEAN-SHOT-Shipping-Update_600Nový MaxOx 5250 je upgrade jejich velmi populárního modelu systému protiopatření 5000. Bohužel, je to upgrade pouze podle jména. Pryč je systém ‚mix & match‘ pro světlice, bóje a dipóly. Současný systém je určen pouze pro jeden nebo žádný. Pryč je kompaktní jeden rozměr zásobníku, nyní jsou potřeba tři zásobníky a vyhrazené linky ke zdroji energie. Což bude pravděpodobně stát dalších 300 až 400 kreditů jen za instalaci. Takže je mi líto, ale je to jen zneužití dobrých lidí tam venku, kteří používají systém 5000 každý den. Můj producent mi dává takový ten pohled, takže tady přestanu, ale něco jsem musel říct.

Každopádně, přesuňme se k nejnovějšímu doplňku od ASD, který byl představen minulý týden na konferenci 3E Engineering, minomet P12 Limpet. Jakmile je mina vypuštěna, může buď zasáhnout nejbližší plavidlo, nebo za dva tisíce kreditů bude vybavena IR značkovačem a mířením. Mina se k lodi připojí za pomoci magnetických svorek, a to je okamžik, kdy začne pracovat. Jádro je vyplněno osmiem, které svou neuvěřitelnou hustotu aplikuje na loď, čímž sníží její rychlost a ovladatelnost. Připojte dvě nebo tři tyhle potvůrky na loď, a když bude mít štěstí, bude se za vámi jen plazit. Je to drahé, samozřejmě, ale je to skvělý způsob, jak se dostat pryč od špíny okukující váš náklad bez celé té věci se sebedestrukcí.

Příští týden budeme mluvit s Trevorem Fahrem, výkonným poradcem senátora Kendricka Tsu z Idris, abychom diskutovali o blížícím se hlasování o dohodě o volném obchodu s Xi’Any. Takže se ujistěte, že jste zaparkovali někde s dobrým signálem, protože o tomhle chcete vědět.

To bude ode mě všechno. Nechám vás s trochou moudrosti. Když už patnáct hodin letíte přes nebezpečné území a máte pocit, že vás každá loď skenuje, pamatujte, co mi můj otec říkával: „Synu,“ říkával, „každý má právo na život, a to i idioti se svěděním prstu na spoušti.“

Takže příště. Třpyťte se lidi.

Přeloženo z: CLEAN SHOT Shipping Update #2

 1. Autor: Greenflag | Přidáno: 28.12.2013, 16:55

  Nete, proč máš v každém tvém článku v názvu „(id:12763) nazev clanku“. Hádám, že je to chyba webového templatu (který je nic moc), avšak u článků od waltara nic takového není. Není náhodou ve wordpressu, když píšeš článek, kolonka ve formátu stylu stránky v pravo na defaultní nebo jinou šablonu?

  • Autor: walltar | Přidáno: 28.12.2013, 17:32

   Je to proto, že NET tam ty ID píše do názvu a já ne….

  • Autor: Net | Přidáno: 28.12.2013, 19:22

   Jak píše walltar já to fakt dávám do názvu, není to chyba. Je to identifikační číslo článku na webu RSI… já si podle toho řadím překlady u sebe v počítači a používám to i na stránce, dá se podle toho celkem dobře poznat, kdy byl publikován originál, respektive který článek je novější.
   Spousta věcí (byť drobností) se změnila, podle id se dá snadno rozlišit, který článek je aktuálnější. Teď překládám články popořadě, jak byly vydávány na webu RSI, ale původně jsem přemýšlel, že budu překládat jednotlivé série. A pak by „ostatní“ Spectrum Dispatche byly zastaralé oproti dříve vydaným sériím.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum