StarWatch!

Autor: Net | Přidáno: 10.1.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

Nejžhavější novinky o celebritách ze všech systémů.

12821-StarWatch_StarWatch_FI_Crop_600Ahoj lidi, tady je Callie C, která pro vás má ty nejžhavější drby a pozorování ze všech systémů tohoto týdne.

Tohle máme od uživatele SixEightYeah, hvězda SataBallu Karl Acker byl venku včera v noci ve městě Prime. Stále unášen nejnovějším titulem Terranských Gryphonů, Ackerova solidní práce nohou na poli tady nebyla k vidění, když odcházel z jednoho ze sedmi klubů, které celkem během celé noci navštívil. Opatrně, Ackere! Pozor na kotník, kámo! Další sezóna je hned za rohem. Zatím žádné informace o totožnosti mladé dámy spatřené po jeho boku tady a tady. Přepošlete tyto tipy do našeho hlavního kanálu, dobří diváci, a zmíníme vás v další epizodě!

Pojďme dále, tohle pochází z Ferronu, kde Snappers zachytili skutečnou show včera v noci u Bennyho, kde vycházející videohvězda Nataša Alil bouřlivě oslavila své narozeniny ve skutečně chytlavém stylu. Alilino nejnovější Video se propadne příští týden v Teře, ale bylo ve vedení za poslední měsíc ve Ferronu a lámalo rekordy ve sledovanosti. Pověsti putující kolem zasvěcených v průmyslu označují Obraz za pravý průlom pro mladou hvězdičku a projevilo se to i na seznamu hostů její oslavy. Její narozeninový zlatý důl se pochlubil více hvězdami, než je na obloze. Oslavenkyně vyklouzla ze svého vozu v černých šatech bez ramínek od Ventiho, ohromila dokonce i Snappery, jejichž vytrvalé blýskání se na tichou sekundu zastavilo. Všechno nejlepší Natašo! Dělej dál to, co děláš.

Koncert Coralu včera v noci na Kelleru v Croshaw nabral ke konci nepříjemný směr, když se Xander Paul, hlavní zpěvák, náhle pustil do pěti minut řečnění proti občanství. Většina lidí si tenhle druh chování u nestálého frontmana, který se stal politicky smýšlející ve svém posledním albu zvykla. Ale tohle byl charitativní koncert plný občanů, takže tentokrát nemluvil ke správnému publiku. Dav se nedočkal přídavku, protože ochranka jej tiše odvedla z budovy ve vteřině, kdy skončil. Hej Xandere, dobrá rada, znej své publikum. Copak vás to neučí ve škole rocku?

Báječná návrhářka a živoucí vizionářka života a lásky se vypravila do systému Goss. Lidová celebrita Karishma Sata byla spatřena zde v přístavu AMS na Veze shromáždila svou svitu pro to, co bude nepochybně hvězdný pobyt v nejkrásnějším systému v galaxii. Karishma řekla Snapperům, že si bere dlouhou dovolenou po vydání své nejnovější módní řady, ale naznačila, že by mohla přinést svůj nekonečný talent na trh vůní. Opravdu báječné!

A konečně, další problém pro neposlušného rebela Ellroye Casse. V Davienu nejoblíbenější umělec a zlý hoch byl chycen při létání pod vlivem včera v noci a v plavidle, které nebyla jeho. Zatímco naše zdroje tvrdí, že Cass nebude oficiálně obviněn z krádeže, toto řízení pod vlivem je jistě v rozporu s jeho podmínkou za pobuřující pěstní souboje, kterých se účastnil na Osirisu před dvěma lety. S nejnovějším pokračováním Cassova populárního seriálu, můžeme doufat, že příliv z finančních stavidel pomůže zmírnit právní náklady s tímto novým řetězcem problémů, ale my tady ve StarWatch doufáme, že by to mohlo být budíčkem pro nepoučitelného Casse, aby se dal dohromady.

To je vše, co máme na dnes, bystrozraká kulturní smečko. Pamatujte si, že jste naši novináři, naše oči a uši v ulicích a systémech, tak ať ta videa a fotky přichází. Jsem Callie C, žijte max a uvidíme se na druhé straně.

KONEC VYSÍLÁNÍ

Přeloženo z: StarWatch!

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum