(ID:12855) Aktuální zprávy: Zprávy Bounty Hunters Guild

Autor: Net | Přidáno: 8.2.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

Ahoj Lovci, tohle je Garrett Coliga. Každý týden se budeme probírat nejnovějším vybavením, vypsanými odměnami a odsouzenci a udeme vám přinášet jen to nejlepší info přímo do terénu. Takže chtěl bych přivítat všechny naše posluchače, nové i ty stálé.

12855-News-Update-Bounty-Hunter-Guild-News_ThiefTaker_FI_3_Crop_600Horký List tohoto týdne vám přináší ASD. Můžete svěřit svůj život našim zbraním, cokoli menšího je sebevražda. ASD. Pamatujte si, že tyto případy jsou UEE sankcionované odměny pro Gildu.

Za prvé, Devon Cort. ¤1 000 UEC za krádež přepravovaného nákladu. Naposledy viděn v systému Odin. Tohle je přísně sledovací mise. Klient chce vědět, kde se Cort schovává. Opakuji, je to případ „Neútočit“. Kontaktujte Gildu pro další podrobnosti. Tento případ je otevřený všem členům gildy.

Arian Tovino. ¤7 500 UEC za pašování a nelegální přepravu organismů. Tohle pochází přímo z velvyslanectví Xi’An. Tovino je hledán pro krádež zvířat z přírodní rezervace v systému Eealus. Tento případ je otevřený kontrakt s podmínkami. Technicky tento případ spadá pod stanovy Advokacie, takže se obraťte na Gildu pro další informace. Požadavek dodávky je mrtvý/živý, pokud jde o Tovina, ale náklad musí být netknutý. Tento případ je otevřena pro členy stříbrné úrovně a výše.

A konečně, Leon Fig. ¤25 000 UEC. Původně hledaný za obvinění z vraždy na Ellisu, ale zabil čtyři z našich bratří a sester při svém zoufalém útěku, takže Gilda navýšila odměnu, aby ho dostala. Lokalita je neznámá, ale má kontakty v Cathcartu a protektorátu Banu. Letí v upravené Cutlass. Povolení zabíjet mají i nečlenové, takže pokud ho někdo z vás spatří, můžete ho zlikvidovat, jen se ujistěte, že zbyde dost na to, abyste mohli vytáhnout ID sken.

Neváhejte a obraťte se na místního zástupce Gildy pro nejnovější kontrakty, nebo pokud máte jakékoliv dotazy ohledně své způsobilosti pro případ. Všechny případy musí být provedeny licencovanými členy Gildy v dobrém postavení.

A dále. Jak většina z vás ví, právě jsme se vrátili z DefConu, každoročního shromáždění obran a zbraní, které uvádí produkty společností jako jsou ASD, RSI, Anvil Aerospace, a Behring. Naši lidé se zúčastnili a vyzkoušeli nejnovější prototypy a koncepty.

Zde jsou některé z vychytávek, které nás zaujaly:

Klaus & Werner ukázal nejnovější z jejich TX řady auto-laserů. Může se pochlubit vyšší obnovovací frekvenci, aniž by se snížila síla individuálních výstřelů. TX-3 se chystá vstoupit na testovací pole. Měli vystavený ukázkový model a dovolte mi říct, tohle štěně se dokázalo prokousat štíty během okamžiku. Zkombinujte to s dobrým zaměřovacím systémem… bude to smrtící kousek.

Náš benevolentní sponzor ASD, představil řadu nových produktů, včetně PCR-880 Grappler. Další přírůstek do rostoucího arzenálu nesmrtících zbraní ASD, Grappler střílí koncentrovaný výboj elektrické energie, který významně nepoškozuje loď, ale je dost silný, aby omráčil jakékoli nechráněné osoby uvnitř. Bohužel, zbraň je účinná pouze proti lodím, jejichž štíty byly zneškodněny, ale je ještě brzy ve vývoji projektu. Pokud dotáhnou detaily, bude to skvělý nástroj pro všechny ty kontrakty na dopadení.

U stánku Joker Engineering jejich reprezentant ukázal nový Argus Veil. Veil vyvinutý CEO Jokeru Barlowem Eliasem, je hackovací transpondér, který je schopen promítat upravené lodní ID do skenerů po omezenou dobu. Zástupce Jokeru tvrdí, že tato technologie má využití pro orgány činné v trestním řízení, ale nevím, jestli téhle větě uvěřil alespoň jeden člověk.

Neváhejte a přistupte k naší reportáži o DefCon s rozhovory a dalším přehledem nadcházející techniky. Pokud jste nebyli schopni dorazit na Con, vřele doporučuji udělat si výlet příště. Vybavení stranou, DefCon je skvělá příležitost setkat se s ostatními Lovci a členy komunity vymahačů práva.

Konečně, tady jsou některé varovné bulletiny od našich bratří a sester venku. Gilda nemůže potvrdit platnost těchto tipů a informace již nemusí být přesné v době vydání této aktualizace.

Systém Tyrol

Slunce systému je již ve fázi červeného trpaslíka a v poslední době vyzařovalo nadměrné množství radiace. Piloti by měli být varováni, že když prolétají systém, může to mít vliv na jejich skenery nebo starší modely generátorů štítu.

Systém Cathcart

Piráti na trashworldu Spider zavedli nový přistávací protokol, aby se pokusili vykouřit policajty, cizáky a nás. Členka Gildy Shara Sam oznámila, že při pokusu o přistání byste neměli nabídnout své lodní tagy, dokud přístáviště nepožádá čtyřikrát. Jakákoliv odchylka od tohoto systému způsobí, že přístaviště označí vaši loď a zablokuje vám přistání na tři dny.

Systém Hadrian

Nedávná záplava bombových hrozeb namířených proti Xi’An zpřísnila bezpečnostní kontroly na celních stanicích v Hadrianu. Výhodou je, že je mnohem těžší pro zločince projít, ale jak všichni víme, celníci Xi’An jsou přísné, když je dobrý den. Takže očekávejte značné zpoždění v tomto systému.

Chystáme se dát pauzu, ale až se vrátíme, shrneme si nové změny v požadavcích Bounty Hunter Guild na způsobilost. Takže zůstaňte s námi, pokud můžete. Pokud nemůžete, dávejte si pozor a hlídejte si záda.

. . . KONEC PŘEPISU

Přeloženo z: News Update: Bounty Hunter Guild News

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum