(ID:12862) Aktuální zprávy: Inzerát Dumper’s Depot

Autor: Net | Přidáno: 12.2.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

ARCHIV SSN/CATV>

REKLAMA>2942>DUMPDEPOT>

Přepis>>>

12862-News-Update-Dumpers-Depot-Ad_DumperDepot_FI_1c_600Jste unaveni recyklačními společnostmi, které dávaj směšně kredy za vaši tvrdou práci? Příště zaleťte ke kterékoli z našich franšíz Dumper’s Depot proslulých napříč vesmírem. Moje jméno tu je Burner Zeke a pokud máte šrot, mám kredy. Vezmu šrot, rudy, skafandry, zbraně, artefakty, cokoliv. Je mi to jedno, tak proč byste se měli starat vy? Jen se podívejte do vašeho nákladového prostoru a zeptejte se sami sebe, vypadá to staře? Je to jen hromada haraburdí? Pokud jste odpověděli ano, pak to přinese dolů a nechte jednoho z našich certifikovaných inspektorů se podívat.

Kdo říká, že nemůžete naleštit hovno? Dělám to každý den! Beru věci, které nepotřebujete, a přeměňuju je na zlato. Nyní si asi říkáte, hej Burner Zeke, to je strašně milé dávat poctivé kredity za můj odpad, ale nemáš to v hlavě trošičku pomatené? Co si myslíš, že s ním budeš dělat?

No, řeknu vám, ano! Dvakrát! Možná, že jsem létal na lodích, které neměly správný tlak, trochu déle, ale nejsem takový cvok, abych rozdával peníze pro nic za nic. Dumper’s Depot je oficiálním partnerem více než dvaceti zušlechťovacích a stavebních korporací smluvně vázaných k recyklaci odpadu na stavební materiály. Ale tohle všechno nechcete poslouchat a já vám to nemám za zlé. Nechci to poslouchat ani já, a to vlastním tuhle firmu!

Tak jak to funguje? No, tak já vám to teda povím. Dumper’s Depot má všechny velikosti odpadu, od nákladového prostoru Connie po uvolněnou nit v kapse. Stavte se v místním skladišti s bednou šrotu a jeden z našich skvělých zaměstnanců se podívá…

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI: Ceny se mohou měnit na základě potřeb a dodávek v systému, ve kterém se obchod nachází. Dumper’s Depot LLC není povinno udržovat ceny mezi systémy. Ceny se mohou změnit bez předchozího upozornění na základě přesunu ekonomických potřeb.

…a dá vám fér cenu za to, co prodáváte. Smlouvejte, pokud chcete, ale můj táta mi vždycky říkal, „Zeke, pokud člověk má peníze na zaplacení, neplýtvej jeho časem.“ Což je to, co děláme, jednáme s vámi přímo.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI: Dumper’s Depot LLC není zodpovědné za nepřesné ocenění.

To je vše. Přinesete nám své věci. Dáme vám cenu. Souhlasíte s ní? Plácneme si na místě. Jednoduchý jak facka.

Nyní někteří z vás přemýšlí, „tak jsem prolítal Hadesem, a myslím, že jsem možná našel nějaký starý Hadesianský cotokčertudělá. Zajímalo by to starýho Burnera Zeka?“

To si piš, že jo! Ne každý obchod Dumper’s Depot je dnes schopen zvládnout starožitnosti. Doufáme, že v příštích několika letech budeme expandovat, ale do té doby mají divizi artefaktů pouze Dumper’s Depot SuperStores v systémech Terra, Croshaw, Magnus a Idris. Nabízíme plně certifikované exoarcheology a odhadce, takže si můžete být jisti, že dostanete přiměřenou cenu.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI: Dumper’s Depot LLC není zodpovědné za nepřesné ocenění.

A co vy podnikatelé tam venku? Řekněme, že vás šéf nutil makat jako šroub až vás to přestalo bavit, řekli jste si, že co je moc, to je moc, a koupili jste si malou továrnu nebo něco. Budete potřebovat zdroje, abyste udrželi produkci, a možná se nemůžete spolehnout na průměrného pilota, že vám pomůže dodržet vaše kvóty. No, Dumper’s Depot nyní nabízí obchodní dohody. Přesně tak. Všechny ty roky, kdy jste nám prodávali šrot, který jste získali z nějaké opuštěné lodi, se vám nyní vrátí. Stavte se nakupovat ve velkém nebo jen za nominální měsíční poplatek…

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI: Poplatek za komerční služby se odvíjí od dodaného množství zdrojů.

…můžete nechat Dumper’s Depot Metals pomoci zmírnit požadavky vaší továrny na zdroje.

Takže, jak můžete vidět, zvládneme jakoukoli práci, kterou nám svěříte. A pokud ne, tak proč pořád sledujete tohle? To nemáte lepší věci na práci? Jen vás škádlím. Teď vážně, zaleťte si do místního Dumper’s Depot. Nemusíte být blázni, abyste věděli, že nabízím nejbláznivější ceny na téhle straně meziprostoru.

Dumper’s Depot… protože všechno je pro někoho cenné.

. . . KONEC VYSÍLÁNÍ

Přeloženo z: News Update: Dumper’s Depot Ad

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum