(ID:12919) Aktuální zprávy: Obchod se zbraněmi CenterMass

Autor: Net | Přidáno: 1.3.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

ARCHIV SSN/CATV>
REKLAMA>2942>CENTERMASS>
(BUS.LIC:#2939_7_WDRW)
TRT: :45
PŘEPIS>

12919-News-Update-CenterMass-Weapons-Store_CenterMassFI2_Crop_600Ztratilo vaše laserové dělo svůj šmrnc? Stává se raketomet poněkud pomalý? Hej, stává se to i těm nejlepším z nás. Všichni stárneme. Je to životní fakt. Ale věděli jste, že stárnou i zbraně na vaší lodi? Je to pravda. I s pravidelnou údržbou se i ty nejlepší zbraně opotřebují. Takže zatněte zuby… nebo lasery, je mi to jedno… a sleťte dolů do CenterMass. Máme nejnovější zbraně a obranné protiopatření od společností, jakými jsou: ASD, Klaus & Werner, MaxOx, a mnoho dalších.

Když jste úplně sami v černotě na cestách, poslední věcí, se kterou si chcete dělat starosti, je, že se vaše zbraně podělají. Naši vysoce vyškolení zaměstnanci vás provedou spletitými detaily fungování každého modelu a vytvoří vám simulaci na míru, jak přesně se nová zbraň slučuje s vaší lodí, její výstrojí a jak ovlivní všechny primární faktory, jako je hmotnost, odběr energie… však víte, jak to chodí.

My z CenterMass nyní s potěšením oznamuje, že se již nesoustředíme výhradně na podnikání způsobování škod. Nyní vám je pomůžeme přestát! Je to pravda, CenterMass nyní nabízí nejnovější pancéřováním a štítové generátory od důvěryhodných jmen jako je Talisman, Bazilisk a Behring.

A co by byl CenterMass bez své vítězné záruky na instalaci? Kupte od nás jakoukoliv zbraň, pancéřování, nebo štítový generátor a my jej nainstalujeme na vaši loď zdarma.

Nabídka instalace je platná pouze v okamžiku nákupu zboží a je nepřenosná.

Dokonce, i když nenakupujete, jsou naši certifikovaní mechanici k dispozici pro všechny a veškeré instalace, úpravy a opravy, které byste mohli potřebovat. Nemusí se to ani týkat zbraní! Naši kluci a holky v obchodě je tak dobří. Mohou pomoci i poradit s různými upgrady lodí, jako je modifikace generátoru nebo optimalizace trysek.

Navštivte jakýkoliv obchod CenterMass v letošní Imperátorův den pro speciální nabídku na zabijácké zbraně. Je to pravda, osekali jsme naše šíleně nízké ceny ještě více. Deset procent z klasické řady modelu TX opakovačů Klaus & Werner. Slyšeli jste mě, jedna ze standardních zbraní námořnictva UEE a jeden z nejvíce spolehlivých laserů všech dob může být váš za deset procent levněji než za naši běžnou nejnižší možnou cenu.

Také máme nabídku tak šílenou, že se obávám, že mě zavřou do blázince, jen co ji vyslovím. Prostě to udělám… dvacet procent z variabilních raketometů Talon RT-4 Needler. Jo, je to pravda, já to řekl. Dvacet procent z celkové ceny.

Ceny mohou být změněny na základě systému a dostupnosti. Omezení na jeden kus na zákazníka. Poraďte se ve svém místním obchodě CenterMass pro další podrobnosti.

Tato nabídka bude trvat pouze omezený čas, tak sleťte dolů do místního obchodu CenterMass podívat se na nejlepší nabídky na stovky zbraní, stejně jako naše zbrusu nové oddělení obrany pro nejnovější kompozity a systémy opancéřování, které ochrání trup neporušený.

Protože když pálíte, nemůžete se splést s CenterMass.

. . . KONEC PŘEPISU

Přeloženo z: News Update: CenterMass Weapons Store

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum