Obchod s ochrannými obleky Golem-Tek

Autor: Chromozom | Přidáno: 10.3.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

Tam venku špatný úbor nezabije pouze vaší reputaci. To je slogan firmy Golem-Tek, špičkového prodejce EVA vybavení a pracovních obleků. Chcete vědět víc?

Lidé mohou vaši kancelář najít v pustých končinách vesmíru, ale nenaleznou tam ochranku nebo usměvavou sekretářku, která čeká, až je bude moci přivítat. V těhlech místech je výraz fůze a akvizice spojován se směsí výbušnin a opakovacích energetických zbraní. Uždibování z potravinových balíčků v třicet metrů hluboké šachtě na nestabilním asteroidu nazýváš motivační svačinou. Přicházíš každý den. Není to kdovíjak oslnivé nebo krásné, ale je to to co děláš. Je to víc. Je to to, čím jsi.

Pro všechny prospektory, speditéry, extraktory a piloty frachťáků, tohle je zpráva přesně pro vás. Ať už lovíte v hlubinách vesmírných těles minerály, překračujete nicotu pro získání trochu toho cenného materiálu nebo jen opatrujete cenný náklad na tomhle nehostinném místě zvaném vesmír, budete potřebovat ochranný oblek stejně tvrdý a houževnatý jako jste Vy sami. Zastavte se v našem EVA oddělení a omrkněte naši nabídku  osobních ochranných oděvů od RSI, Hawthore a ostatních výrobců. Zde v Golem-Tek, určitě neuváznete v rozhovoru s nějakým mlaďasem, který na vás sype částky. U nás se řídíme zkušenostmi profesionálů pracujících v

GolemTekAdFI2

oboru, ne prodejními brožurami. A jsme na to hrdí. Projdeme s vámi veškeré detaily vašeho ochranného obleku, protože jistota, že těch několik vrstev ochranného obleku spolehlivě udrží smrt dál od vašeho těla a nezklame vás je k nezaplacení.

S jistotou víme, že náplní vašeho pracovního dne můžete být setkání s ne příliš diplomaticky založenými lidmi, kde úniková strategie je rozdílem mezi návratem domů k rodině a tichým pohřbem v ledové prázdnotě. Pro tyto případy má Golem-Tec tu čest Vám nabídnout špičkové, více vrstvé osobní ochranné pancíře schválené Whitleyho normou jako je Basilisk’s Carapace armor ze série CDS’s PAB a Zeus systém od Virgil. Naše informační síť složená z veteránů mnoha bitev vám pomůže najít přesně takový oblek jaký potřebujete, protože rčení další den v kanclu pro vás znamená něco jiného. Našim oblekům můžete věřit… směnu od směny, kšeft od kšeftu. Jednoduché.

Golem Tek

Konec přepisu

  1. Autor: Shras | Přidáno: 10.3.2014, 19:37

    KUPUJU DVA

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum