(ID:12927) Aktuální zprávy: Kaizen

Autor: Net | Přidáno: 8.3.2014 Kategorie Spectrum Dispatch

ZAHÁJENÍ VYSÍLÁNÍ > > >

KAIZEN Váš přeskokový bod k finanční solventnosti

12927-News-Update-Kaizen_KaizenLogoFL3_600Bývalá výkonnost není indikátorem budoucích výsledků. Ani Schere ani Kaizen negarantují žádný konkrétní výsledek nebo zisk. Před jednáním, založeným na informacích z tohoto programu, byste měli vážně uvažovat o vyhledání rady od svého vlastního finančního nebo investičního poradce. > #

Tady na Zemi je devět dopoledne. Čas otevřít obchody. Dobrý den, mé jméno je Aaron Schere a vítejte u první… zahajovací epizody KAIZEN, týdenní analýzy ekonomiky UEE. Podíváme se na nejnovější výkyvy na trzích a pokryjeme vývoj v obchodním a podnikatelském světě v tomto týdnu. Během cesty přitáhneme některé z nejvlivnějších a nejdynamičtějších hlasů, které vás pomohou udržet v obraze.

Chcete vědět, kdo vám nabídne nejlepší návratnost investic? Potřebujete zjistit, kdo má přebytek surovin? Potřebujete analýzu poptávky a tržních cen v jednotlivých systémech? No, našli jste odpověď.

Tohle je Přehled…

<znělka>

Proklepli jsme nejlepší datové přenosové služby mezi systémy, abychom vám přinesli tak aktuální finanční informace jak je jen možné.

ZŘEKNUTÍ SE ODPOVĚDNOSTI: Finanční informace je považována za téměř současnou v době nahrávání. Schere, Kaizen, Farnes Media Partners ani Banshee Courier Services nezodpovídají za správnost informací po nahrávání.

Tady je naše první várka:

Systém Stanton

Zdá se, že se těžební operace Shubinu na Microtechu ustálily, ale my spekulujeme, že jejich potřeba paliva a náhradních dílů v dohledné době nebude klesat. Teď, kdykoli máte co do činění s konglomerátem jako je Shubin, musíte být při vyjednávání připravení. Jejich nabídky začínají hluboko pod tržní hodnotou, někdy až třicet procent. Trik je v tom, udělat si svůj výzkum – většina korporací provozuje sklad zdrojů v očekávání výpadku dodávek, takže se vyhněte běžným materiálům nebo plynům, pokud stojíte o jakoukoliv slušnou návratnost.

Systém Chronos

Po oznámení o „průlomu“ v rámci projektu Synthworld v minulém týdnu, se ekonomické potřeby systému začali oživovat. Teď, já nejsem optimistický, abych věřil, že jde o něco jiného než marketinkový trik UEE. Přesto na druhou stranu byly faktury UEE na geoinženýrské technologie a surové materiály schváleny. Takže se obraťte na místního zástupce UEE a zjistěte, co přesně hledají.

Systém Ellis

Závodní sezóna se rychle blíží, takže planety v systému Ellis začínají hromadně shromažďovat potraviny a suroviny pro výstavbu různých závodních drah a skyboxů. Mluvili jsme s mistrem v základním táboře MCR, který zopakoval tiskové prohlášení komise.

„Ve snaze udržet náklady na nízké úrovni zkoušíme nový systém výkupu surovin od nezávislých dodavatelů na rozdíl jediné společnosti obstarávající vše.“

Více informací je k dispozici přímo prostřednictvím komise MCR.

Systém Davien

Nakonec jsem si jist, že všichni z vás slyšeli o děsivých bouří pustošících Davien II, konkrétně okolí New Ardenu. Netřeba říkat, že zoufale potřebují zdravotnický materiál, potraviny a stavební materiály. Teď, jako ekonomický analytik, jsem nucen říci, že bych nedoporučoval obchodování, pokud se pouze podíváme na konečný součet. Nicméně jako občan říkám, akceptujte finanční ztrátu a pomozte svým spoluobčanům. Kromě toho, nikdy neuškodí dostat se na správnou stranu UEE.

To byl Přehled. Vrátíme se zpět s dalšími aktualizacemi o systémech za hodinu.

Vezmeme si krátkou přestávkou se slovem od jednoho z našich sponzorů, ale až se vrátíme, tak se podíváme na symbiotický vztah mezi zločinem a ekonomikou. Dříve převládal názor, že chudoba a kriminalita jsou spojeny, na základě přesvědčení, že oblasti hospodářské deprese jsou vystaveny riziku zvýšené kriminality. Ale můžete také nalézt přímou souvislost mezi zločinem a prosperitou?

Za necelou hodinu se podrobně podíváme na budování továrny. Co potřebujete, abyste mohli začít? Jaký druh materiálu potřebujete? A umístění, umístění, umístění, co je tím optimem mezi náklady a bezpečností. Připojí se k nám Sasha Bart, jedna z nejlepších hospodářských korespondentů z New United.

To a mnohem víc, až se Kaizen vrátí.

. . . PŘERUŠENÍ VYSÍLÁNÍ

Přeloženo z: News Update: Kaizen

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum