Idris Revamp

Autor: walltar | Přidáno: 29.3.2014 Kategorie Lodě

Korveta Idris je mrtvá, ať žije Fregata Idris.

Idris Revamp

Idris_CoverTým ve Foundry 42 vytváří první mise pro Squadron 42, pro singleplayer hru, která vás odpálí do univerza Star Citizenu. Příběh hry začíná pro hráče na palubě menší kapitální lodě. Týmu jsme dali korvetu, kterou navrhnul Ryan Church.

Pracovat s Idris se zdálo být přirozené … dokud tým pracující na interiéru nezjistil, že původní model nebyl dost velký na to, aby se do něj vlezl Hornet. AIdris_briefing_room02tex vzhledem k tomu, že Idris potřebuje nést několik Hornetů (jak v SQ-42, tak v PU) potřebovali rozšířit letovou palubu. Další dodatky, nezbytné potom jak jsme zjistili, jak budou kapitální lodě fungovat si vyžádali další vnitřní prostor: malá loď pro opravy, lékařské zařízení pro FPS element hry a podobně. Idris musela být větší a lepší.

Idris_brig_Corridor_Concept_01Na konci, byla loď o celých 100m delší, a mnohem impozantnější hrozba, než hlídková korveta, kterou jsme si původně představovali. Na základě toho jsme se rozhodli překlasifikovat loď. Idris se stala fregatou a existující fixe bude upravena, jak jen to bude možné. Nikomu Idris nevezmeme, kdo měl včera Idris Korvetu, dnes má Idris Fregatu. Doufám, že backeři budou nadšení, máte 2x tolik lodě, než dřív.

Pokud chcete vidět korvetu ve světě SC, nebojte se, naši designeři budou pracovat na nové, menší korvetě, která bude dostupná v budoucnu.

Rescue_shipPodívejte se na artworky Idris v tomhle postu. Takhle loď vypadá dnes. Předplatitelé taky dostanou velký článek v posledním Jump Pointu. (Více informací o předplatném) Dobře se podívejte na novou search & rescue loď, která je u každé Idris… je to jeden z důvodů, proč jsme museli reklasifikovat.

– Chris Roberts.


Původní článek: Idris Revamp

 

  1. Autor: Shras | Přidáno: 30.3.2014, 09:18

    super . ale uz zapomneli napsat ze se zvisuji hangarove poplatky:)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum