Informace pro předplatitele – Rok Druhý.

Autor: walltar | Přidáno: 20.2.2014 Kategorie Novinky

Tahle novinka potěší asi hlavně subscribery. CIG nám totiž odhalilo co bude odměnou za předplacení druhý rok.

Sub

Centurion (Základ)

Patches_ships01– Přístup k Jump Pointu, měsíčnímu magazínu o Star Citizenu. Dlouhý měsíční newsletter, který obsahuje aktualizace od týmu, exkluzivní in-universe fikci, pohledy do zákulisí vývoje Star Citizena. Subscribeři mají přístup k celé kolekci jump pointů.

– Nový dekorativní item pro váš hangár každé dva měsíce.

-Přístup do valutu. Kolekce artworků, které jinde neuvidíte, zahrnující vyřazené koncept arty pro skutečné sběratele. Vault taky obsahuje obrázky z Jump Pointů v plném rozlišení.

– Katalog zboží pro předplatitele, které bude dostupné v průběhu roku. (Včetně lodních nášivek, které můžete vidět v tomto příspěvku.)

– Možnost zeptat se na otázku pro týdenní show Chrise Robertse „Ten for the Chairman“.

– Přístup do fórum sekce a chatového kanálu jen pro subscribery.

 

Centurion (Po 12 měsících)

Vanduul_vehicle_size_chart3_mod– Vaše jméno ve hře! Neřekneme vám, kde ho najdete, ale pokud předplatíte aspoň na 12 měsíců, vaše jméno bude někde ve světe Star Citizena.

– Získejte VIP přístup na všechny budoucí Fan eventy. Obdržíte prioritní rezervaci na CitizenCon a další eventy.

– Website Beta Access. Připojte se k elitnímu týmu, který je povoláván testovat nový obsah na webu, například Organizační systém a Galaktopedii.

– Získáte 15% kupón na slevu v obchodě. (jen pro digitální zboží.)

– Přístupový odznak Testovacího pilota, token na jedno použití, který vám umožní testovat jeden z pěti základních letounů na 24hodin, 1x měsíčně.

– Centurion decal „year two“ pro vaši loď.

 

Imperátor (Základ)

Všechny perky imperátora plus:

– Získejte VIP přístup na všechny budoucí Fan eventy. Obdržíte prioritní rezervaci na CitizenCon a další eventy.

– Dvě kopie každé ho digitálního itemu (z centurion levelu) pro vaše kamarády.

– Přístupový odznak Vanduulského testovacího pilota, token na jedno použití, který vám umožní testovat vanduulskou Scythe na 24hodin, 1x měsíčně.

 

Imperátor (Po 12 měsících)

– Vytvořte piráta! Zaplňujeme Spider NPC a vy budete mít možnost pojmenovat a napsat příběh pro oficiální galakotpedii. (CIG si vyhrazuje právo pozměnit materiál vytvořený v rámci tohoto perku.)

– Přístupový odznak Pokročilého testovacího pilota, token na jedno použití, který vám umožní testovat jakoukoliv dostupnou loď na 24hodin, 1x měsíčně.

– Imperator decal „year two“ pro vaši loď.

 

Více o předplatném se můžete dozvědět tady.


sub1

Jump Point: Rok První

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit, že prvních 12 Jump Pointů je v tisku. Všichni 12 měsíční Imperátoři si budou moci objednat limitovanou edici Hardcoveru jen za cenu dopravy (20$). Další Softcovery budou dostupné 12 měšíčním Centurionům za cenu 40$ (což pokryje tisk a dopravu). Softcover bude taky dostupný pro všechny Backery v limitovaném množství za 80$. Více detailů bude zveřejněno brzy.

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum