Jak získat LTI

Autor: MrSmithCZ | Přidáno: 8.9.2013 Kategorie Mechaniky

Chtěli by jste se dozvědět, jak získat LTI i když nejste Original či Veteran backer? Pak v tomto článku naleznete zajímavé informace.

UPDATE: LTI bylo k 26. 11. 2013 ukončeno. Zůstalo součástí jen těch nejdražších balíčků.

ltiJak asi víte, hráči s Original či Veteran statusy (tedy lidé, kteří podpořili hru v samých začátcích vývoje, dále jen LTI období) můžou až do 28. Listopadu 2013 kupovat lodě s doživotním pojištěním (LTI=Lifetime Insurance). Použitím tzv. Gift funkce (darování), lze tyto lodě (většinou celé balíčky např. Digital Scout) předávat i hráčům, kteří nepřispěli v LTI období.(To skončilo po spuštění nových stránek RSI na konci června.)

Někteří hráči provozují obchodní služby, při kterých nabízí výměnu stávajících lodí bez pojištění za již zmíněné LTI balíčky ať už v určené ceně (většinou původní) či úplně zdarma. Jiné lodě jako třeba Vanduul nebo Idris se již objevily i na aukcích. CIG sice tyto obchody toleruje a jsou potěšeni tím, že si hráči takto mezi sebou „pomáhají“, nicméně tyto transakce přímo nepodporuje,a to z následujícího důvodu:

Zatímco hodně hráčů tyto obchody dělá, aby podpořili hru a umožnili získat LTI i ostatním hráčům, je zde bohužel i vysoké riziko zneužití těchto možností. Jelikož se CIG snaží co nejvíce chránit své hráče před podvodníky, rozhodlo se blokovat veřejné nabízení těchto služeb na RSI fóru. Proto všechny příspěvky obsahující „for sale, „for trade“ nebo „want to buy“ budou blokovány moderátory.

A jak to celé vlastně funguje? Jednoduše. Pokud znáte někoho,komu důveřujete,kdo má již zmíněný Veteran/Original backer status, a bude ochotný vám zařídit LTI pro váš balíček, pak máte vystaráno.Stačí, když mu giftnete („darujete“) svůj již zakoupený balíček – např. Digital Bounty Hunter. On ho poté rozloží na kredity do Obchodu (Store) a zakoupí znovu Digital Bounty Hunter balíček již s LTI a se slevou, kterou mají Original/Veteran backeři vůči běžným hráčům. To znamená, že namísto původních 65$ je to stojí jen 60$ a za zbylých 5$ se dají koupit např. skiny na loď. Poté balíček zase giftne vám a máte balíček zpět i s LTI.

 1. Autor: Bor Khal | Přidáno: 8.9.2013, 13:44

  Kdyby jste nekdo mel zajem o LTI, tak jsem Veteran Backer. Takze neni problem vam tohle zaridit 🙂

  https://robertsspaceindustries.com/citizens/Bor_Khal

 2. Autor: Koudy | Přidáno: 9.3.2014, 19:29

  Asi je pozde, ale teprve ted jsem si toho vsiml a za to se omlouvám, ale mel bych to zajem .

 3. Autor: MrSmithCZ | Přidáno: 10.3.2014, 09:13

  Bohužel pozdě už je dávno… „UPDATE: LTI bylo k 26. 11. 2013 ukončeno. Zůstalo součástí jen těch nejdražších balíčků.“

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum