Létající pevnost: Aegis Retaliator

Autor: walltar | Přidáno: 25.11.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Toto je první ze slíbených článků, který nám přiblíží lodě, které se jako koncety prodávají v současné akci. Zítra se můžete těšit na Gladiator.


Retaliator_Action_01b


RETALIATORcockpitPo začátku první Tevarinské války, se United Times/Tribune rozhodli, umístit Renzo Oui k 71. peruti aby poskytnul exkluzivní materiál z tohoto historického konfliktu. Po dva roky Renzo zaznamenával úspěchy a boje, jak osobní, tak profesionální, námořního carrieru a jeho pilotů, přinášejíc reality boje na frontové linii a vojenského života veřejnosti.

Pro jeho oceňovanou sérii doprovázel Renzo piloty 391. letky na torpédové útoky proti Tevarinským kapitálním lodím, ale byl to tento snímek, který se stal jedním z nejvíce vzpomínaných. Pořízen během operace Nemesis, kdy Retaliátory 391. podnikly odvážný útok proti Tevarinské devastující planetární obraně, která držela Námořnictvo UEE v šachu. Tento snímek byl pořízen na dálku Renzovou kamerou a zachycuje moment, kdy letka Alpha spustila palbu. Tento snímek je od té doby považován za jeden z nejikoničtějších záběrů konfliktu.

 

Proč je Retaliátor cool?

TorpedoMechanismConcept_001Retaliátor je jednou z prvních víceposádkových bojových lodí Star Citizena. I když lodě s posádkou nejsou neobvyklé, tak větší plavidla spíše bývají zaměřená na transport a průzkum. Retaliátor je bojový bombardér pokrytý střeleckými věžemi, jež nese těžký náklad munice; perfektní na útoky na nepřátelské základny a kapitální lodě. Je to také extrémně modulární loď. Byla vytvořena s customizací na paměti a celé části trupu mohou být vyměněny: hráči budou moci časem nahradit pumovnice úplně jinými konfiguracemi pro různé role (například vyměnit je za kajuty, nebo nákladový prostorů.

Má Retaliátor zbraně?

ANO. Jsme si vědomí dlouhé diskuse a teď ji rádi ukončíme. Verze Retaliátora, kterou si můžete teď (a dříve) koupit obsahuje pumovnici a obranné střelecké věže (hra nebude vybavena municí v pumovnici, bude na hráčích, aby si ji vybavili).

V jaké fázi vývoje je Retaliátor?

Retaliator_ingame_jRetaliátor byl konceptualizován Ryanem Churchem, který navrhnul také Constellation, a od té doby byl předán Foundry 42 aby byl implementován do enginu. Základní loď je nyní ve hře a tým pracuje na subsystémech, jako například věže (které by měli být instalovány příští týden!) Náš cíl je vypustit Retaliátor v Arena Commanderu 2.0, což bude první fáze vývoje, ve které bude zábava hrát víceposádkové lodě.

Co inspirovalo Retaliátor?

Retaliátor byl inspirován strategickými bombardéry druhé světové války, jako B-17 Flying Fortress a Lancaster. Představujeme si posádku hráčů (nebo hráče a NPC) obsluhující různé pozice a obrané věže na bombardovacích misích. Idea civilistů létajících s přebytečnými bombardéry také přišla z období po Druhé Světové Válce, kdy Armáda Spojených Států prodávala B-17, aby byly přestaveny na vše od letadel pro pasažéry až po boj s požáry. Fullscreen_capture_9232013_71113_PMTěšíme se, až uvidíme hráče spolupracující jako posádka, aby udělali loď úspěšnou. Obraz bombardovací letky koordinující útok na velkou kapitální loď, s eskortními letouny, interceptory bombardérů a vesmírným flakem roztočil naši fantazii.

Původní popis

Retaliátor je předním, i když stárnoucím, skokovým bombardérem UEE. Masivní formace těchto lodí plnící útočné mise na okrajích impéria nejsou neobvyklým pohledem. S distinktivní protáhlou siluetou, která je pokrytá věžemi a nesoucí masivní náklad bomb, je Retaliátor efektivním symbolem Imperiální moci. Jako takové jsou běžným středobodem náborových letáků. Retaliátory jsou pozemní bombardéry a žádné, kromě těch největších carrierů s nimi nemohou operovat efektivně. Těžce modifikované Retaliátory se stávají běžným pohledem na civilním trhu, jak jsou dříve vyrobené kusyRet_cockpit_int_c prodávány ve velkých počtech. Vybavený na převoz nákladu, namísto antihmotových bomb, a s nepotřebnými pozicemi věží předělanými na kajuty, je Retaliátor dobrou střední nákladní lodí, nebo základním průzkumníkem. Některé byli dokonce přestavěny na dalekodosahové lodě pro pasažéry.

 

 

 

 

 Další info, staty a holoviewer najdete v původním článku.

  1. Autor: Greedy | Přidáno: 25.11.2014, 17:19

    Super článok, ďakujem. Netušil som že Retaliator bude taký modifikovateľný, stále som bol v tom že to bude len bombardér, a čo s ním. Uvidím ako ho nakoniec doriešia s vežami a modulmi. Možno to bude taká väčšia Constellation.

  2. Autor: Fremen | Přidáno: 26.11.2014, 08:42

    Moc pěkná lodička, díky za překlad.

  3. Autor: Zenge | Přidáno: 27.11.2014, 15:54

    Super, díky za překlad. Potěšilo mě vyjádření o umístění pumovnic a pně vybavené lodi. Jen doufám, že brzo již vydají kolik a čeho 😀

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum