M50 v hangáru + Týdení akce.

Autor: walltar | Přidáno: 2.8.2014 Kategorie Lodě

M50 byla dopracována do stavu, kdy se nám konečně může ukázat v hangáru. I když do Arena Commandera ji čeká ještě dlouhá cesta, tak základní model a animace jsou hotové.

Aby to CIG oslavilo, taky zpřístupnili M50 na týden do obchodu.

V originálním článku se můžete podívat na holo viewer.


M50_AH_shot2M50 je prémiový závodní letoun. U M50 najdete hodně tahu v malém balení. Je to loď, u které fanoušci závodů sází, že vyhraje příští Murryho pohár… a její kompaktní kostra z ní dělá dobrého kurýra, nebo interceptor. Pokud se potřebujete někam dostat rychle (nebo se rychle dostat z problémů) je M50 loď pro vás.

Na M50 najdete přeplňované motory (Hammer Propulsion) které vyrovnávají malý počet zbraní, a nový automobilový nátěr, M50 je loď, která létá RYCHLE. Základní kostra je používána jak pro závody, tak pro vojenské kurýrní mise, ale M50 je luxusní loď jako žádná jiná. Perfektní pro žoldáka, který preferuje rychlost nad pancířem… nebo pro víkendového bojovníka, který chce udělat dojem na slečny.

M50 he oficiálně připravena pro Hangár a objeví se po boku vašich ostatních lodí. Pokud jste koupili M50 v průběhu původní kampaně, tak ji teď uvidíte v hangáru. Pokud si chcete jednu takovou koupit, tak ji najdete v pledge storu po dalších 7 dnů. V originálním článku si také můžete prohlédnout M50 v holo vieweru.

 

M50_WR_shot4_LOGO M50_WR_shot3 M50_AH_shot3


 

obchod

 

Originální článek: Hangar Ready: The Origin M50 Racer

  1. Autor: alien5 | Přidáno: 2.8.2014, 10:41

    Je to vlastne ferrari prosklene motory cervena auto barva kridlo , inspirace jasne nasvetsuje ze se jedna o leteckou verzi ferrari. Pekne 🙂

  2. Autor: Net | Přidáno: 2.8.2014, 16:39

    Jo, už původně mělo být M50 Ferrari a myslím, že se jim to celkem povedlo.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum