Moduly pro Retaliator

Autor: MrSmithCZ | Přidáno: 8.8.2015 Kategorie Lodě

Je čas dát bomby stranou: jsou tu modulární interiéry! Jak jste viděli na Gamescom prezentaci, Aegis Dynamic Retaliator je náš „testovací model“ pro multicrew systém v Arena Commanderu 2.0. Avšak zde práce Retaliatoru nekončí; společně s Cutlassem jsou první lodě, které mají funkčí modulární systém interiérů! Dnes vám představíme prvních pět modulů pro Retaliator, které také přidáme do obchodu po celý přístí týden.


Dříve dostupné verze obsahovali dvě pumovnice pro maximální škody v boji. Nyní vám dáváme více možností, jak využít vaše dosloužilé bombardéry! Můžete si zkombinovat svůj vlastní nákladový prostor s přepravou vojáků či dalšími ubikacemi. Chcete jednu pumovnici a jedno místo pro ubytování? Jeden nákladový prostor a transport vojáků? Volba je na vás!

 

Ubikace (přední a zadní)

 

Váš domov daleko od domova! Přední a zadní ubykace přemění vašeho Retaliatora v miniaturní hangár, s prostorem pro vás. Standartní vybavení zahrnuje skládací jídelní stůl, holo-displej, osobní úložný prostor a nápojový automat (ve přední části) nebo dřez, osobní úložný prostor, dvě pohovky, skládací stůl a holo-displej (v zadní části), ale může to být upraveno podle vašich požadavků!

RetaliatorModule_Living_FrontRetaliatorModule_Living_Back

Nákladový prostor (přední a zadní)

 

Vyměňte vaše pumovnice za nákladový prostor! Každá varianta (přední a zadní) obsahuje možnost přidat 20 jednotek SCU nákladu a nezávislých výtahových plošin pro maximální rychlost nakládání. Výtahové plošiny sjedou k zemi pro snadnější nakládání a mohou být vysunuty/zasunuty jak z panelu umístěném na plošině nebo z lodního interiéru.

RetaliatorModule_Cargo_frontRetaliatorModule_Cargo_Back

Výsadkový modul (pouze přední)

 

Připravte se pro ambiciózní výsadek! Retaliátorův výsadkový modul obsahuje 12 sedaček pro vojáky a 2 těžké stojany pro zbraně umístěné uprostřed výtahu. Vnější část místnosti slouží jako zbrojnice, včetně 2 beden pro granáty/munici, 4 stojany pro pušky, 2 stojany pro pistole a dobíjecí stanici pro všechny standartní power armory.

RetaliatorModule_Dropship

 Torpédové komory

 

Standartní vybavení pro většinu vojenských UEE Retaliátor;, loď byla navržena tak, aby nesla 2 torpédové komory. Přední komora pojme 4 torpéda, zatímco zadní 2.

RetaliatorModule_torpedo_front RetaliatorModule_torpedo_Back

Budoucí plány

 

Ve frontě je mnohem více modulů pro Retaliator! Jakmile začnou mechaniky za různými rolemi v PU nabírat svoji finální podobu, budeme vyvíjet dodatečné moduly k podpoře různých prací. Tyto zahrnují cryo-stasis pody pro bounty huntery, lékařské vybavení, dobíjecí stanici pro Titan armor, salvage vybavení a další. Jen vydržtě – vaše lodě začínají být univerzálnější!

 


Více informací naleznete v původním článku.

 1. Autor: Alfajk | Přidáno: 9.8.2015, 21:39

  proc bych mel menit „skoro atomovy“ torpedo za ubytovaci prostory? k cemu by vubec meli bejt, kdyz RPG prvky mit nechteji, takze zadnej hlad nebo unava, kterou bych musel resit?

  • Autor: walltar | Přidáno: 9.8.2015, 22:43

   To nikdo neví … ale Nákladový prostor, nebo ten vyloďovací modul už se sem tam hodit můžou. Další věci jako nemocnice, vybavení pro průzkum a podobně co třeba budou v budoucnosti taky.

   Hlad a únava možná ve hře bude … to se teprve uvidí. Ani Chris o tom neměl jasno, když o tom mluvil. Takže možná by to mohlo mít význam pokud by si měl průzkumného Retaliátora. A pokud to tam nebude, tak spíš pro lidi co chtějí dělat RP.

 2. Autor: Renglon | Přidáno: 11.8.2015, 21:13

  Pro jednoho hráče to nebude mít význam, ale pokud se sejde více hráčů s lodí, kteří si ji můžou podobně upravit, tak mít sebou lékařskou loď, loď s torpédy, munice, armory a mnoho dalších možností bude určitě vítaná možnost pokud se budeme baviť jen o početné malé flotile.
  Samozřejmně pokud letí pouze tři lodě, tak nebudu potřebovat jídelní stůl nebo lékařské vybavení, když se jedná o pouhou přestřelku s loděmi.
  Ovšem pokud máte opět 3 lodě z toho jednu vysadkovou loď s 12. vojáky (munici, armor…), 2. loď s lékařským vybavení není špatný nápad pokud vám není jedno, že vaše postava umře. A poslední 3. loď zaměřená pouze na střelbu například s těma torpédama nebo pro lup, kteří vojáci uloví.
  Dle mého se najde spoustu hráčů, kteří bude bavit podpora týmu.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum