Mustang a TNGS Gunship

Autor: Chromozom | Přidáno: 6.3.2014 Kategorie Novinky

Zdravím všechny, dnes jsme si pro vás připravili video ve kterém nám David Hobbins ukáže, jak pracoval na designu mustanga.

V článku se potom můžete podívat na specifikace mustanga. V druhé části článku se můžete podívat na specifikace AX Gunship, což bude loď, která vzejde ze soutěže The next Great Spaceship.

Model: Mustang Alpha
Výrobce: Consolidated Outland
Určení: Stíhání

Popis: Nová řada lodí Mustang jde brzy do sériové výroby s cílem konkurovat lodi Aurora od Roberts Space Industries. S použitím nejnovější technologie konstrukce ultralehkých materiálů, ač považovaných za ne bezpečné, Mustang posouvá hranici výkonového poměru. Ve výsledku je Mustang hbitý letoun s nižší hmotností než aurora a s větší svobodou v možnosti vylepšení motoru a trysek. Oproti Auroře má však horší letovou stabilitu, méně hardpointů a o polovinu menší nákladový prostor.

Struktura:

Nákladový prostor: 5 Tun
Posádka: 1 ( pilot )
Upgrade sloty: 3 sloty
Motor: 2xTR2
Manévrovací trysky: 6xTR1
Maximální velikost generátoru: 3
Úroveň štítu: 3

Hardpointy:

2x Class 1: Velikost 2 ( Na křídlech )
1x Class 4: Velikost 1 (V přídi )

Data lodě nejsou konečná a může dojít k rebalancování

Mustang je druhá varianta startovní lodě. Jakmile bude dokončena v CryEnginu, backeři si budou moci vybrat mezi Aurorou a Mustangem jako jejich základní pledge loď.

Aktuální vlastníci lodí Aurora s LTI dostanou token, který jim umožní vyměnit svou LTI Auroru za LTI mustang. Pokud vlastníte LTI Aurora LN nebo LX a rozhodnete se pro výměnu bude vám pravděpodobně rozdílná částka vrácena v Kreditech ( TBD ).


POŽADAVEK PRO NÁVRH: Loď typu AX Gunship

AX Type Gunship

UEE hledá návrhy na novou generaci do AX Gunship projektu. Gunshipy budou operovat v předních linií UEE. Od potlačování piráctví k zásahům proti Vanduulům. Je třeba loď navrhnout jak pro vesmírné souboje tak pro využití jako vzdušná podpora při pozemních operací. Trup nebude spadat pod vojenskou záležitost a tedy budou možné modifikace pro civilní trh. Výrobci mohou navrhnout vlastní jméno a classu. Prosím shlédněte přiložené specifikace.

Struktura:

Posádka: 1 Pilot, 2 střelci, 4-6 mariňáků
Nosnost: 15 tun
Hlavní trysky: 4xTR2 ( Propojené )
Nákladový prostor: Pro 15 tun ( konstruováno pro transport EUU Marines nebo pro náklad)
Upgrade sloty: 10 slotů
Maximální Velikost Generátoru: 5
Úroveň štítu: 5

Hardpointy:

1x Class 4 ( Pilotem kontrolovaná věž – velikost 3, 2x class 1 zbraň )
2x Class 3 (2x Nosiče střel )
2x Class 5 (Střelecké věže s posádkou)

Poznámky Chairmana

– Propojené trysky – Přední levá horní, přední pravá horní, přední levá dolní a prední pravá dolní v kombinaci s hlavnímy tryskami vzadu znásobí pohon lodě celkově na 8 trysek. Zadní trysky jsou opakem těch v předu a jejich tah proto musí být v rovnováze, aby nedošlo k přetoční lodi. Proto je důležité rozvrhnout trysky tak aby byla rovnováha udržena vzhledem k těžišti lodi. Můžete si to představit takto. V předu jsou slabší trysky a pro vyrovnání těch zadních se umístí dále od těžiště, zatímco ty silnější vzadu přijdou blíže.  Vyrovná se tak moment otáčení když hlavní trysky/zadní trysky zaberou naplno.

– Gunship nebude příliš mánevrovatelná tím jak se trysky budou navzájem kompenzovat. Chvíli to zabere než se loď dostane do palebného postavení.

Dále se můžete podívat na koncepty od prvních 6 týmů.

 1. Autor: DiakonCZ | Přidáno: 6.3.2014, 21:41

  Nepřipomíná vám ten třetí Paladin nějakou loď? 😀

 2. Autor: Chromozom | Přidáno: 6.3.2014, 23:33

  Ano!! Jen nevím odkud 😀

 3. Autor: walltar | Přidáno: 7.3.2014, 16:49

  Mě trochu připomíná kombinaci něčeho ze Star Wars a EvE Catalyst … to byl můj oblíbený destroyer.

 4. Autor: SteKi | Přidáno: 8.3.2014, 00:22

  diky za preklad! mimochodom ten mustang je nadherny. trocha mi pripomina taky maly Enterprise 🙂

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum