Nastartujte své motory – závodní lodě jsou tu

Autor: MrSmithCZ | Přidáno: 13.9.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Závodění je tady. Je čas, aby jste ukázali své schopnosti v nejrychlejší aréně galaxie.


M50

M50_AH_shot2Pokud se chcete co nejrychleji a stylově dostat z bodu A do bodu B, pak je ORIGIN M50 právě pro Vás. Díky přeplňovaným motorům, které vyrovnávájí slabou výbavu zbraní, je M50 vážně RYCHLÁ.

Brožura k M50 je dostupná v ANG jazyce zde.

 

 

 


350r

350rKombinace Gangleri BP 707 standartního elektrického generátoru s přepracovaným trupem 300i umožnilo umístit Twin Hammer Propulsion HM 4.3 trysky, jenž dělá 350r nejrychlejším osobním plavidlem, které kdy budete vždy nazývat svým. 350r je letu-připraven a lepší než kdykoliv předtím, s upraveným spoilerem a aktualizovaném interiéru.

Brožura k 350r (normální brožura o sérii 300) je dostupná v ANG zde.


Závodní lodě v obchodě

350-obchodM50-obchod


Vylepšení trupu & „Murray Cup Winners“ balíček

 

Chcete si vylepšit stávající trup závodního plavidla? Nyní, když je M50 v Arena Commanderu, vylepšení trupu je nyní také k dispozici. Tyto vylepšení vám umožní nahradit stávající lod ve vašem balíčku za M50. Zvolte si správnou cestu!

Chcete se dozvědět víc o těchto lodích? Podívejte se na M50 a 350r na stránkách obchodu pro více informací.

Jste závislý na přídavném spalování? Pak si vyberte Murray Cup Winner balíček, jenž obsahuje nejrychlejší lodě ve vesmíru. Balíček zahrnuje ORIGIN 350r a M50!MCW-obchod

ORIGIN M50 a 350r bude v prodeji do pondělí 22.září. Další závodní lodě budou k dispozici v budoucnu.

Pamatujte si: nabízíme tyto lodě k pomoci financování vývoje Star Citizenu. Všechny tyto lodě budou k dispozici za herní měnu ve finálním vesmíru a nejsou nutné ke spuštění hry. Cílem je umožnit hráčům širší výběr lodí, se kterými budou začínat po spuštění PU.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum