NOVÁ ADRESA WEBU + FÓRUM!

Autor: CroosaidR | Přidáno: 13.7.2013 Kategorie Novinky

Jak jste si asi již všimli,stará adresa starcitizen.4fan.cz byla nahrazena lépe vypadající a oficiálnější doménou 2.řádu a to star-citizen.cz. Tuto doménu zdarma poskytl Aisling,za což mu nesmírně děkuji,a dávám mu zde na stránce čestnou pozici šéfredaktora. Zároveň bylo spuštěno fórum které nahrazuje to „provizorní“ které zde bylo doposud.  Je zde ale víc věcí,přečtěte si prosím celý článek:

Se změnou domény jsem zároveň udělal pár změn které vyžadují opětovnou registraci dosavadních uživatelů,za což se velice omlouvám.Na druhou stranu,tato registrace je pouze jednorázová záležitost a navíc vám bude automaticky vytvořen profil na fóru,takže se o nic dalšího nemusíte starat.  Doufám,že se vám bude fórum líbit,a že se tato stránka bude rozvíjet tak rychle jako doposud.Návštěvy každým dnem rostou,a to je jedině dobře.Zatím to vypadá na dobrý začátek!Snad se naše řady ještě více rozrostou.

Neváhejte o těchto změnách diskutovat na fóru,již jsem založil sekci pro dění na webu – http://star-citizen.cz/forum/viewtopic.php?f=11&t=5

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum