Nové videa z hangáru a další.

Autor: walltar | Přidáno: 14.10.2013 Kategorie Novinky

Sithard pro vás natočil dvě nové videa, první video vám představí avengera, stárnoucí bojový člun, který používala Advokacie UEE.

Pokud se chcete o avengeru dozvědět něco víc, podívejte se na kartu lodě. Druhé video, Aurou LN najdete v článku. Videa dalších lodí najdete na našem youtube kanále.

Další video je aurora LN. Aurora LN je vylepšený model základní aurory, navíc má jeden upgrade slot a dva class 1 hardpointy. Karta lodě.

Další informace o lodích najdete v sekci Lodě.


 Zajímavé články na stránkách

Pořád přidáváme a rozšiřujeme obsah článek, tady je výběr pár článků, které byli přidány od redesignu stránek.

MrSmith pro vás připravil články o výrobcích, Origin Jumpworks a Roberts Space Industries, Stránku o systému Killian, kde najdete překlad průvodce tohoto systému.

Gerlak přeložil už velké množství systémů a hlavně průvodce o systému Ellis a průvodce po Spideru, světě pirátů.

Westflame pro vás přeložil popis rasy Banu.

Stále přidáváme nové články do různých sekcí této stránky.

 

 1. Autor: VereWolf | Přidáno: 15.10.2013, 16:16

  Co bylo inspirací pro Avenger je celkem jasný. 😉

  • Autor: walltar | Přidáno: 15.10.2013, 16:27

   No spíš je zajímavé, že na avengeru proběhla v průběhu designu obrovská změna. Zezačátku to byla hranatá loď co vypadal jak kdyby vypadal z roku 1990 s obrovským kanónem na přídi a potom se změnila na tohle. Díky bohu protože avenger prostě vypadá zatím nejlíp z malých stíhačů.

 2. Autor: sectoid | Přidáno: 16.10.2013, 09:41

  Na můj vkus je z boku poměrně dost bachratá… odtučňovací kůra by jí neškodila. Nicméně jsem jednoznačně pro víc takových designů. Také doufám že ještě zapracují na M50 zadní část mi přijde dost jednoduchá oproti přední a loď je jak když přilétla z Descent série 🙂 Abych zase ale jen nahanil, tak např. nová Aurora LN mi nyní přijde pěkně designově vyvážená.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum