Nový web

Autor: CroosaidR | Přidáno: 29.9.2013 Kategorie Novinky

Jak jste si asi už všimli, naše stránka právě prošla rozsáhlým redesignem. Ten jsme se rozhodli spustit u příležitosti dosažení neuvěřitelného milníku 20 milionů v crowdfundingové kampani hry Star Citizen. Tento krásný nový vzhled pro vás vytvořili Aidam, správce webů o Elder Scrolls Online a Everquest Next, které se tímto spojují  s naším webem, a Walltar, kterého již jistě znáte. Stránka teď vypadá, tedy alespoň dle mého mínění, mnohem lépe. Oběma autorům tedy velice děkuji.

 

Na stránkách se stále pracuje, určitě ještě dojde k několika změnám a vše ještě nemusí fungovat správně. Leckde je třeba doplnit obsah. Bereme to na vědomí, a budeme se snažit vše dodělat co nejdříve.

Také byl lehce pozměněn vzhled fóra tak, aby ladil s nynějším tmavým barevným schématem.

Nakonec bych rád poděkoval všem našim věrným čtenářům za jejich podporu, která nás přiměla tento web stále zlepšovat a poskytovat co nejpodrobnější a nejzajímavější informace o SC. Návštěvnost stoupá každým dnem, a to je jedině dobře. Děkujeme !!

Tolik o momentálním dění na webu.

 

Croos

 1. Autor: jimmi.lc | Přidáno: 29.9.2013, 10:23

  Zdravím všetkých. Malá poznámka k foru , trošku mi tam chýba možnosť registrácie (a možno som slepý a nevidím to tam 😉 ). Nakoniec po dlhom hľadaní sa mi podarilo zaregistrovať pomocou kometarov na hlavnej stránke 😉 .

  • Autor: Aidam | Přidáno: 29.9.2013, 11:36

   Ahoj, na foru jsem registraci opravil, a na web ji brzy pridame ;]

 2. Autor: Mtroncz | Přidáno: 29.9.2013, 10:44

  Dobrá práce. Díky je to cool.

 3. Autor: Matak | Přidáno: 29.9.2013, 11:24

  Vypadá to parádně. Skvělá práce chlapy!

 4. Autor: Cliunwolf | Přidáno: 30.9.2013, 08:26

  Nové stránky se opravdu povedly, dobrá práce!

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum