Odhoďte Bomby: Anvil Gladiátor

Autor: walltar | Přidáno: 26.11.2014 Kategorie Lodě| Novinky

Včera jste si mohli přečíst o Retaliátoru, dnes si pro nás v CIG nachystali něco menšího. I když je jeho zaměření podobné, Gladiátor je opravdu zajímavým letounem. A zítra na vás čeká Xi’An Scout.


Gladiator_Hangar_01


Gladiator_Promo_01Jeden z mála obrázků Corinu, který Mariňáci vypustili, fotograf, Lance Corporal Taia Wallen, zrovna dokončila intenzivní šestihodinové obsazovací cvičení, když narazila na tuto letku Gladiátorů čekajících na vzletové ploše. Letka se přesouvala na Mariňáckou loď, která mířila do nezveřejněné bojové zóny.

I když mnozí uvádějí šum a kontrast, jako důvod bezprostřednosti okamžiku, piloti jsou ale opravdu tou pozoruhodnou částí obrázku. Přesto, že čekají na cestu do něčeho, co si dokážeme představit jako jisté nebezpečí, můžete zde najít klid. To slouží jako testament soustředění a tréninku mužů a žen, kteří slouží u Mariňáků UEE.

Proč je Gladiátor Cool?

Gladiátor je důkazem, že i malá loď může skrývat velkou ránu. Navržený, aby operoval proti kapitálním lodím a zařízení, GladiátorGladiator_InFlight_Rev2_Hobbins je předním úderným letounem UEE. Svět Star Citizena je plný kapitálních lodí, od fregat, jako Idris, až po carriery, jako Bengal… a my vám chceme dát možnost je vyhodit do vzduchu. S možností provádět nálety a střeleckou věží, má posádka Gladiátora možnost prokázat, že David dokáže porazit Goliáše. Gladiátor vyměňuje rychlost a manévrovatelnost za místo pro rozšíření, takže může být upraven pro role, jako je průzkum, nebo pro podpůrné role, jako Command and Control platforma.

V jaké fázi vývoje je Retaliátor?

Gladiátor byl konceptualizován Davidem Hobbinsem, která také navrhnul Javelin, Mustang a updatovanou Constellation. V poslední době na něm aktivně pracuje Foundry 42 a tak je Gladiátor na cestě se stát další Hangar-ready lodí. Očekáváme, že Gladiátor bude létatelný mezi updaty 1.0 a 2.0; i když je to více posádková loď (s pilotem a věží/RIO sedadlem), Gladiator_Rough_Ortho_Hobbinsnemá místo pro chůzi. Takže díky tomu, že posádka je uzavřená na svých sedadlech, budeme ho moci uvést do služby dříve, než Retaliátor, nebo Constellation.

Co inspirovalo Gladiátora?

Gladiátor byl inspirován palubními torpédovými bombardéry Druhé Světové Války, jako TBF Avenger a SBD Dauntless. Původně byl vytvořen pro Squadron 42, kde s ním budete létat v obraně UEE, ale bude také plně létatelný a upravitelný v persistent universe. Předvídáme, že dvoučlenné týmy na Gladiátorech budou pracovat společně, v boji proti velkým kapitálním a dopravním lodím; váš partner může ovládat věž, zatímco vy se budete soustředit na vyhýbání se flaku a dokončení torpédového náletu.

Původní popis

Cockpit_Front_Final_HobbinsT3A Gladiátor je předním palubním bombardérem. Letky Gladiátorů jsou většinou rozděleny podle specializace: Carrier může mít jak torpédovací letku, tak střemhlavé bombardéry. Zadní sedadlo je využívané střelcem, který slouží také jako radiový operátor.

Přestože je silným bombardére, Gladiátor se prokázal také svou lehkou modifikovatelností, což z něj udělalo samozřejmost na civilním trhu. Pumovnice jde lehce přestavět na nákladový prostor. Mnoho pilotů nahrazuje zadní věž tažným paprskem, což z letounu dělá ideální platformu pro lehké záchranné mise.

 

 Další info a staty najdete v původním článku.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum