Patch 1.1.1 vypuštěn

Autor: walltar | Přidáno: 12.4.2015 Kategorie Moduly| Novinky

Tento pátek se nám urodilo. Nový patch přináší celkem dost zajímavých věcí, akci na Gladiátora a Super Horneta mimo to se můžete podívat na nový článek o dýchání a postojích v FPS a na poznámku od Chrise, kde vysvětluje změnu v pojmenování verzí.


První se podíváme, co je to vlastně s tou změnou pojmenování verzí… Určitě si pamatujete, že verze 1.0 se ještě jmenovala Arena Commander. Ve verzi 1.1 proběhla změna, a protože se blíží vydání FPS a Social modulů, tak byla označena jako Star Citizen 1.1. Což se nelíbilo části komunity, z důvodu toho, že je takové označení dost zavádějící pro nové backery. A vypadá to, jako by hra byla vypuštěna. No a ukázkou toho že CIG nás opravdu poslouchá je další změna pojmenování na Alpha 1.1.1. Podle mého mnohem lepší označení, než to minulé.

Taky podle poznámky od Chrise budeme mít minimálně ještě jeden patch (1.1.2), který se bude zabývat hlavně stabilitou kódu, než se k nám dostane Star Marine (1.2.0) a Social module (1.3.0)

No a co ten nový patch? Patch přinesl dvě velké novinky. První je Gladiátor, který je dostupný v Arena Commanderu a druhou použitelné turrety. Kompletní patchnotes jsou dostupné zde.

Gladiátor je nejmenší z bombardérů, které nám Star Citizen nabídne a abyste si ho mohli užít tak nám CIG připravilo taky Size 5 rakety Stalker, které můžete osadit do pumovnice. Zatím ve Star Citizenu nejsou funkční velké lodě a tak se hodí aspoň extra velká raketa. V budoucnu bude mít Star Citizen jak velké rakety, tak torpéda až po opravdu velká torpéda, která najdete například na Retaliátoru a budete je pálit z velkých vzdáleností. Role gladiátora je naopak přiblížit se blíže k nepřátelské lodi, probojovat si cestu přes její eskorty a vypustit střely z menší vzdálenosti. Tyto střely bude těžké zastavit a projdou štítem, takže pokud jste na druhé straně, vaším cílem bude zničit Gladiátora, než dostane šanci je vypustit.

Gladiátor, Super Hornet a Cutlass také doznali další změny… Pokud v AC přistanete na plošině, tak další hráč má možnost přisednout a ovládat turret. Zatím není hotové menu, takže turret nemůžete obsadit přímo z lobby.

No a jako po každém patchi můžete očekávat novou várku multiplayer nestability a celkově větší zábavu při spouštění a načítání hry.

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum