PAX East – Boston

Autor: Chromozom | Přidáno: 25.3.2014 Kategorie Média| Novinky

Zdravím Občany, většina z vás již netrpělive vyhlíží PAX East 2014, ale co to vůbec je a jak to bude probíhat? Penny Arcade eXpo je série festivalů zaměřených na širokou a stále se rozvíjející hráčskou komunitu od deskových her až po nejnovější konzole. Celý festival se skládá z několika tour.

PAX Prime a Dev se odehrávají v Seattelu, PAX East v Bostonu a nakonec PAX Aus v Melbourne. První PAX se odehrál v roce 2004 ve Washingtonu a Bellevue na počest gamingové kultuře.  Program se skládá z nespočet turnajů, rozhovory s ikonami herního průmyslu, panely nezávislých vývojářů i AAA studií a různými herními studiemi a úvahami.Ve večerních hodinách se uskuteční již tradiční koncert pax2010_2_b.1341526325naladěný na gamingovou scénu. PAX je zároveň pořadatelem Omegathonu, turnajem pro 20 náhodných lidí z obecenstva, kteří se utkají v náhodně vybraných hrách. Hráči se tak mohou utkat v jednom kole v Pongu na Atari a v druhém se servou v Halo 3 na X-boxu. Výherce si odnese domů několik tisíc dolarů a zajímavý zájezd.  Za zmínku také stojí, že všech 70,000 vstupenek na tento ročník bylo vyprodáno za 6 hodin.

Tento PAX bude nejen největší, ale bude i nejvýznamnější pro nás, fanoušky Star Citizen. Chris pořádá den před oficiálním zahájením PAXu soukromý audit s 18 vybranými subscribery a mimo areál PAXu postaví panel pro 1500 backerů a subscriberů, kde od dvacáté hodiny až do půlnoci místního času  (pro nás od 1:00 dalšího dne )bude předvádět DFM a promlouvat s návštěvníky. Toto rozhodnutí učinil z důvodu aby se i lidé co se nedostali na PAX, nebo na něj nechtějí, mohli přijít podívat na Chrisovu předváděčku.

Dále bude Chris účinkovat v hodinovém panelu The (Incredible) Future of PC Gaming začínající v 12:00 ( 17:00 CET ), který se zaměřuje na rozvoj PC gamingu a jeho budoucnosti. Hosté panelu jsou významní lidé z herního průmyslu, krom Chrise Robertse [Cloud Imperium], také Palmer Luckey [Oculus VR], John Smedley [Sony Online Entertainment], Tom Petersen [Nvidia], kteří nám předvedou, co si pro nás v budoucnu chystají. Krom Q&A nám hosté poví něco o SteamOS, Virtuální realitě, 4k zobrazovacích zařízeních, o budoucnosti gamingu na Linuxu a celkově prodiskutují následující využití nejmodernějších technologií v počítačových hrách. Minulý rok se Chris Roberts zůsčastnil PAX Prime 2013 spolu s Chrisem Taylorem, Jonem Mavorem a Deanem Hallem diskuze o stavu dnešních PC her a také vystoupil v panelu Veteráni herního průmyslu.

A kdy se to celé koná? SOON! Již za 17 dní od 11. do 13. Dubna. Nezapomeňte však že panel DFM se koná už den předem.

 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum