Plán na budoucí prodeje konceptů

Autor: walltar | Přidáno: 22.9.2014 Kategorie Novinky

Pokud ještě nemáte dost lodí, tak tohle je článek přímo pro vás. A taky LTI.

Jistě si pamatujete na minulý rok, kdy nás CIG nechalo hlasovat o tom, jaké lodě bychom chtěli vidět v SC. Luxusní jachta, loď na převoz informací a podobně. Co je ale důležité, tak se tyto lodě dostávají do stadia, kdy budou moci být ukázány jejich koncepty. A co se stane s lodí, u které je hotový koncept? Ano, hádáte správně… půjde do prodeje.

Jakmile bude každý koncept hotový a odsouhlasený Chrisem, spustí se týdenní prodej konceptu a loď už si potom nebudete moci koupit až do doby, než bude připravená pro hangár.

Navíc, při těchto úvodních prodejích bude existovat několik perků:

– Nižší cena: Cena se zvýší při druhém prodeji, když půjde loď do hangáru.

– Hangar flare: Poster lodě + model do hangáru.

– LTI: Ano čtete správně. U těchto prvních prodejů bude znova nabízeno LTI.

První loď, kterou si takto budete moci koupit, bude v prodeji v pátek 26. O kterou loď jde, zatím nevíme, ale vzhledem k ukázaným artworkům můžeme spekulovat, že půjde o 890 Jump.

 

Další důležitou věcí je, že pokud jste si koupili Xian Scout, nebo Gladius v jejich koncept prodeji, dostanete LTI.

 

Seznam lodí o kterých se mluví:

– Origin 890 JUMP: Zvěsti jsou pravdivé. Origin Jumpworks pracuje na větší lodi. 890 JUMP je vysoce stylová, mezihvězdná super-jachta s množstvím vysoce kvalitních upgradů. Cestujte hvězdami ve vysokém stylu, s několika palubami, velkými okny s úžasným výhledem a malým dokem pro jinou loď. Ať už chcete prozkoumávat daleké hvězdy, či se vydat na cestu po Teře, 890 Jump je ztělesněním luxusu, třídy a uhlazenosti.

– RSI Orion: Cílem RSI vždy bylo udělat vesmír dostupným i pro jednotlivce. S těžební platformou Orion, se nyní můžete zapojit do procesu, který byl donedávna kontrolován megakorporacemi. Orion vám nabídne kvalitní tažné paprsky, které jsou namontované ve věžích, odolné venkovní „brašny“ na skladování rudy a kabinu navrženou týmem, který vám přinesl Auroru a Constellation.

– Aegis Reclaimer (dříve Surveyor):Reclaimer je vyráběn známým armádním dodavatelem Aegis, je to vyprošťovací loď průmyslové kvality.  Je vybavena zesíleným nákladovým prostorem, dalekonosným jump drivem a plošinami pro bezpilotní drony, Reclaimer je tak ideální lodí pro hledání vraků. Tažné paprsky, světlomety, scannery a přechodové komory dělají z téhle utilitární lodě schopný nástroj.

– Anvil Carrack: Carrack byla předvojem veškerého průzkumného úsilí UEE v posledních letech. Nabízí zesílené palivové nádrže pro zvýšenou dobu letu, vysoce pokročilý Jump motor a specializovanou počítačovou místnost, která vám umožní přenést maximální výpočetní výkon do mapování jump pointů. Původně exkluzivní jen pro armádu, je Carrak dnes k dispozici i pro civilní použití. Nabízí palubní zázemí, které vám dovolí být ve vesmíru skutečně soběstační, zahrnující zdravotnické a opravárenské zařízení a senzorovou výbavu zaměřenou na mapování, schopnou vás vždy dovést bezpečně domů.

– MISC Hull C (Discreet) – Od malých „náklaďáků“ po masivní supertankery, nabídka lodních trupů (typů A-D) od firmy MISC je standardem pro přepravování zboží v lidském vesmíru. Extrémně konfigurovatelné trupy od společnosti MISC mohou být uzpůsobeny k jakémukoliv typu přepravy: od obyčejných balíků a kontejnerů na bezpečných lodních trasách po obrněné přepravy nákladu na hraničních systémech. I když jsou tyto přednastavené varianty většinou používány pro legitimní účely, trupy typu C se v poslední době staly favority pro kriminálníky, kteří lodě modifikují pokročilými stínícími senzory, rychlo-dekompresními komorami a různými skrytými přihrádkami bez toho, aby změnili stavbu lodi, takže se plavidlo bude jevit jako obyčejný, všední transportér.

– Drake Herald:  Informace znamenají moc, a nejcennější komoditou mezi občany je nezkreslená informace. Ať již se kolonisté snaží zůstat v kontaktu s centrálními světy UEE nebo jde o zločince využívající nelegální data, bude tu vždy potřeba přenášet takové informace bezpečně. Drake Herald je malou pancéřovanou lodí, která je plně přizpůsobená pro bezpečný převoz informací z bodu A do bodu B. Je vybaven výkonným motorem (pro rychlé lety a vytvoření dostatku energie pro efektivní datové šifrování/uzamčení dat), pokročilým šifrovacím programem a  počítačovým jádrem chráněným před vnějším poškozením. Herald je unikátní vesmírnou lodí, a je navržen tak, aby v případě nebezpečí dokázal rychle vymazat všechna data. Herald má zabudováno mnoho zabezpečovacích systémů pro ochranu obsažených informací, včetně záložních napájecích subsystémů. Také disponuje vylepšenou ochranou proti EMP a výkonným vysílacím zařízením pro přenos dat.

Původní článek na RSI

 1. Autor: Micaak | Přidáno: 23.9.2014, 12:08

  Ja vam neviem, jedna vec je podporiť vývoj, ale hromadne skupovať tie lode, to sa človek celkom dosť pripraví o zábavu, nie?

  • Autor: walltar | Přidáno: 23.9.2014, 12:15

   Pokud je pro tebe získávání nových lodí zábava … někoho to zase bavit nemusí. Je to sandbox, takže zábava je to co si zábavou uděláš. Mě třeba v AA baví se starat o farmu, což někdo jiný vidí jako totální nudu.

 2. Autor: Mikuo | Přidáno: 24.9.2014, 13:41

  hlavně mě zajímá RSI Orion :3

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum