Plán updatů na rok 2017

Autor: walltar | Přidáno: 17.4.2017 Kategorie Novinky

V pátek byl vypuštěn produkční plán pro patch 3.0, najdete v něm také informace pro patche 3.1 a 3.2

Datum vypuštění pro 3.0: 29. 6. 2017Největší změnou ve 3.0 je planetární technologie, která umožní přistávat na povrchu měsíců a planet. Oprati původnímu plánu budou ve 3.0 jen měsíce kolem Crusaderu a pravděpodobně také Delamar s přistávací zónou Levski. Na Planety ArcCorp, Crusader, Hurston a Microtech si budeme muset počkat do patche 3.1 a 3.2. Je to z důvodu přechodu externího týmu, který na těchto planetách pracoval k jinému projektu.

I když je toho k prozkoumání ve 3.0 méně, než bylo původně plánováno, tak jen objet měsíc zabere čtyři a půl hodiny pokud poletíte na dragonfly, v plné rychlosti, nebo dvanáct půl dne, pokud půjdete pěšky. Takže díky pozemním outpostům a vrakům bude nějakou dobu co objevovat.

Další velkou změnou bude integrace nákladu, která přidá gameplay i pro ty, které nebaví pořád bojovat, pro ty které takové lidi loví a pro jejich ochránce. Najdou si tak uplatnění Hauleři, Piráti a Lovci odměn.

Další z novinek je Item 2.0, která umožní mnohem lepší interakci s plavidlem, a Entity Owner Manager, který přinese opravdovou persistenci. Takže s vaše loď neopraví po každém přihlášení ze hry a najdete ji, kde jste ji posledně nechali. První integrace systému misí dá týmu nástroj pro generování misí za letu a v budoucnu umožní vytvářet delší příběhové mise.

Pokud vás zajímá celý seznam toho, co najdete ve 3.0, tak se podívejte do produkčního plánu na RSI.

V plánu také naleznete obsah změn pro patche 3.1 a 3.2.

Ve 3.1 se poprvé podíváme na opravdovou planetu, přibude ArcCorp a s ní Area 18. Poprvé se taky uvidíme s ženskou postavou a patch se hodně zaměří na prvky FPS soubojů. Najdete zde Pěstní souboje, nože, házecí zbraně, tiché takedowny, a další.

Co z 3.1 zmizelo je těžba. MISC Prospector se objeví už v patchi 3.0, ale o těžbě samotné nepadla v plánu ani zmínka. Může to tak znamenat, že pro těžbu zatím není pevné datum, ale objeví se v jednom z patchů tento rok, nebo že byla odsunuta až na patch po 3.2. Stejné platí pro salvage, které měla být v patchi 3.2.

V patchi 3.1 se také objeví systém pro Skupiny a Organizace, takže snad půjde sestavit letky a zlepší se tak možnosti pro kooperativní hraní.

3.2 potom bude obsahovat zbytek planet systému Stanton a zaměří se hodně na další integraci systémů, které budou přidány v patchích 3.0 a 3.1

V produkčním plánu také najdete obrázek obsahující plán featur na celý tento rok. 

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum