Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 2.12.2013 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den dámy a pánové, Vítáme vás u dalšího vydání pondělního zpravodaje, kde vám zprostředkujeme co se nám to událo za poslední týden ze světa SC.

Zpravodaj

Jak již bylo několikrát zmíňeno. Minulý týden proběhl stream, kde jsme se dozvěděli pár nových věcí a hromadu upřesnění toho co již všichni známe.

Díky tomuto livestreamu spojeném s prodejem lodí (Idris, Banu Merchant, Xian Scout) fanoušci podpořili RSI o 3 227 305$ jen za poslední týden a jelikož nám končil měsíc, tak po celkových součtech fanoušci vytvořili nový rekord, kdy se vybralo neuvěřitelných 7 870 128$.

Jelikož tento vikend bylo Díkuvzdání, nebyl odvysílán Wingman Hangár, ale pro změnu vyšel pro předplatitelé Jump Point n.12

Také bychom opět chtěli upozornit na sbírku pro naší první soutěž výhradně konanou na naší stránce pro všechny fanoušky SC.

Co se psalo o SC v medíích
Z našich končin:
sector.sk
ddworld
bonusweb
gamepark

Ze světa:
rockpapershotgun
gamespot

Pár statistik na závěr:

Za prodej Starfereru: $760101
Celkový výsledek z prodeje Idris a alien lodí : $1847869
Zakoupeno alpha slotů: 4750
Nových fanoušků na RSI: 7478

Ostatní statistiky naleznete v minulém zpravodaji.

Zdroj

Vítáme nové občany:
HanssBumiklothriell, Horar, Jerry, Chytrápast, Spider, Marcy, Skeeve, gotrekon, overus10, overus10, overus10, hubkuba, hubkuba, Tarbo, Punik

Netova poznámka:

Tento měsíc se můžete v osm hodin večer těšit na nové díly Vysílání Spektra. Rozhodl jsem se zachovat pořadí, v jakém byly vydávány původní díly na stránkách RSI, takže tenhle měsíc budou na přeskáčku vycházet samostatné díly stejně jako dvě série. Kasandřiny slzy (dobrodružství Cala Masona), které nastiňuje život vojáka a možná něco podobného zažijeme v kampani Squadron 42 a Tales of Kid Crimson, která popisuje svět Star Citizena z pohledu pašeráka.
Chtěl bych připomenout, že Vysílání Spektra poodhaluje herní mechaniky a především lore v pozadí celé hry, nicméně jedná se už o rok staré příběhy a vzhledem k tomu, že hra je teprve ve vývoji, spousta věcí se mohla změnit. Každopádně zítra večer se můžete těšit na první z nezávislých dílů. V průběhu týdne by měly vyjít také úvodní díly obou výše zmíněných sérií, nebojte, budou se zlepšovat;)
Nakonec bych ještě představil Časovou schránku pro nové návštěvníky. Někteří z vás ji přečetli, někoho možná nezajímá, ale pro zbytek lidí stojí za přečtení. Přidal jsem na konec každého dílu odkaz na předchozí/následující díl a vytvořil praktický rozcestník. Doporučuji začít se čtením zde.


P.S. Pokud chcete podpořit náš web pár desetníky, kdykoliv můžete kliknout na některou z reklam. Každý klik hodně pomůže s provozem naší/vaší/jejich ne fanstránky

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum