Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 10.2.2014 Kategorie Zpravodaj

Zdravíme občané, vítejte u dalšího vydání Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události o Star Citizen z uplynulého týdne.

ZpravodajCo se odehrálo na RSI stránkách:

O největší událost z minulého týdne se postarali samotní fanoušci SC, kdy se podařilo vybrat 38 milionů dolarů. RSI se s námi podělilo o několik článků, které nám přibližují co se odehrává ve světě Star Citizen, a to Observist Dark: Olympus, Ashana, Nul a Dateline: Sesen: Part Two. Také jsme si mohli prohlédnout pár nových obrázků PC Games Gallery, které byli zveřejněni v němckém herním magazínu. V pátek jsme se mohli podívat na druhá díl The Next Great Starship – Episode 2

Co se odehrálo na naší fanstránce:

Ani na naší fanstránce jsme nelenili a vydali jsme pro vás pár nových článků/překladů. Net si pro vás připravil SPIS ADVOKACIE: Twor, Wynton: Pašerák a Aktuální zprávy: Zprávy Bounty Hunters Guild. Jerry přeložil příručku o Aegis Dynamics. Ve středu jsme si mohli přečíst o čem se mluvilo ve Wingman’s Highlights, který připravil Walltar a také pro nás přeložil Chris Roberts – Nedostatek obsahu. Jestli že, jste se chtěli dozvědět více o Xi’Anech, tak je pro vás WestFlame již přeložil.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden:422822 $
Zakoupeno alpha slotů: 835
Nových fanoušků na RSI: 4960
Zdroj

Vítáme nové občánky: kokca, Ahzz, MinoMAD, standak, DanteCZE, geb, Wik

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum