Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 17.2.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den dámy, pánové, piloti a především občané, vítejte u dalšího vydání Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Co se odehrálo na RSI stránkách:Zpravodaj

Minulý týden nám přinesl pár zajímavých novinek. První bylo odhalení nového hvězdného systému Davien (tento týden se můžete těšit na překlad do cz). Chrisovo 10 for the Chairman ep.7 se oddělilo od Wingman hangáru a od minulého týdne se z této části stalo samostatné vysílání, kdy každou novou epizodu můžeme vidět každé Pondělí (24:00). Ve Wingman Hangáru byl jako hlavní host Chris Olivia (Chief Visual Officer), kde nám bylo ukázáno několik nových obrázků o vanduul, a také jsme měli možnost vidět ve vysokém rozlišení a s PBR technologií samotný Scythe:

V pátek jsme měli možnost shlédnout poslední díl TNGS o zbraních, zatím se můžeme jen dohadovat co nám přinese následující díl, jestli již představení lodí nebo něčeho jiného.

Ke konci této epizody, jsme měli možnost o víkendu hlasovat o naše oblíbené zbraňe jednotlivých týmu, které neobstály u poroty. Samozřejmozřejmě se RSI podělilo o další články, které nám více nastíní pozadí příběhu Star Citizen: News update: New United NewsOrg a DATELINE: SESEN Part Three

Co se odehrálo na naší fanstránce:

Jak řekl, tak i učinil a Walltar pro nás připravil své souhrny z wingman handáru a 10 otázek na Chrise. Net připravil několik svých překladů Aktuálních zpráv ze Star Citizen o Inzerát Dumper’s Depot, Závody Murray Cup a Cestovatelův den.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 418810 $
Zakoupeno alpha slotů: 832
Nových fanoušků na RSI: 4455
Zdroj

Vítáme nové občánky: Cahiren, Arghorn, piter, Ajvn, kokousekCZ, papluh

Pro dnešní zpravodaj je to vše, uvidíme se další pondělí

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum