Pondělní zpravodaj

Autor: walltar | Přidáno: 24.2.2014 Kategorie Zpravodaj

Dobrý den občané,

Zpravodaj

vítejte u dalšího vydání Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Co se odehrálo na RSI stránkách:

Chris Roberts se s námi podělil o další odpovědi na otázky od subscriberů 10 for Chairman ep.8. Také nám byl představen plán pro předplatitelé na další rok Subscriber Year Two Plans. RSI se s námi podělilo o několik novinek Mustang Concept Gallery, Gallery: Squadron 42 Concept Art včetně vydání Hangar Patch 11. Fanoušci dosáhli dalšího stretch golu 39 milionu, který nám přinesl nový hvězdný systém UDS-2943-01-22. A samozřejmě jsme se mohli podívat na další příběhové články News Update: Op.Net Merc News a Dateline Season: Part Four, Nakonec jsme se mohli v pátek podívat na nový díl TNGS: The Next Great Starship – epizode 4.

Co se odehrálo na naší fanstránce:

Walltar si pro nás připravil hned několik zajímavých článků Ten for the Chairman – ep. 8, Star Citizen CZ Wiki, Wingman’s Highlights, Informace pro předplatitele – Rok Druhý, 39 milionů! a nakonec Star Citizen Overview s Cz titulky. Net si pro nás připravil překlady příběhových článků Spis Advokacie: Nájemná vražda, Aktuální zprávy: Kr’Thak a nakonec překvapí článek o spoluprácí SC a KC:D Kickstarter: Kingdom Come: Deliverance

Úplnou novinkou, kterou si naše fanstránka připravila, bude aktualizace většiny videí s cz titulky. Na našem youtube kanálu.

 Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 463358 $
Zakoupeno alpha slotů: 775
Nových fanoušků na RSI: 4274
Zdroj

 Vítáme nové občánky: Boby Sixkiller, Hawk, dano9500, Aristarch

 

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

  1. Autor: Net | Přidáno: 24.2.2014, 20:33

    9 článků za týden, to musí být rekord:)

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum