Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 3.3.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané, vítejte u dalšího vydání Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

 

Co se odehrálo na RSI stránkách:Zpravodaj

RSI se s námi podělilo opět o pár zajímavých článků. Přiblížení nám různých příběhů ze Star Citizen: News Update: Advocacy Archive a DATELINE: SESEN Part Five. RSI si pro nás připravilo opravný Hangar Patch 11.1. Ale mezi největší novinky by jsme mohli počítat vydání bližších specifikací nové lodě Mustang & Gunship Stats a pro předplatitelé Jump Point: Issue 15. V pátek jsme mohli nahlédnout pod pokličku týmů z The Next Great Starship episoda 5. a spatřit jejich prvotní náhledy na jejich vesmírné koráby.

Co se odehrálo na naší fanstránce:

Net si pro nás připravil dva nové překlady z příběhů odehrávajících se na pozadí světa Star Citizen  Aktuální zprávy: Vzestup InfoAgenta, Clean Shot: Dopravní zpravodajství a Aktuální zprávy: Obchod se zbraněmi CenterMass. Walltar si pro nás přichystal souhrny o čem se mluvilo v Ten for the Chairman a Wingman’s highlights.

Náš youtube kanál:

Minulý týden přibyli tři nové videa s CZ titulky. Mocap update s Brianem Brewerem, Ten for the Chairman a Tvorba Vanduulů s Chrisem Olivia.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 427389 $
Zakoupeno alpha slotů: 669
Nových fanoušků na RSI: 3707
Zdroj

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

  1. Autor: Chromozom | Přidáno: 3.3.2014, 22:07

    Není to Mustang Gunship ale specifikace pro Mustang a pro Gunship :))

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum