Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 31.3.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané, vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Co se odehrálo na RSI stránkách:Zpravodaj

RSI si pro nás opět připravilo několik zajímavých článků. Mohli jsme si přečíst příběhy Showdown: Hospitals Under Siege a Dateline: Sesen: Part Nine. Také jsme mohli shlédnout Wingman’s Hangar – Episode 62, 10 for the Chairman – Episode 13 a The Next Great Starship – Episode 8. Dozvěděli jsme se, jakými úpravami prochází Idris v článku Idris Revamp a možnosti získání kuše: Shroud of the Avatar Crossbow Update. Pokud by někdo chtěl nové nášivky. Stačí následovat tento odkaz New Patches! a rovnou nakupovat.

Co se odehrálo na naší fanstránce:

Walltar si pro nás připravil také pár článků/překladů Nové nášivky, Idris Revamp a TNGS Dog fight special 1.1. Od Chromozoma si můýeme přečíst o chystaném PAX East – Boston a také jsme se mohli podívat na Wingman’s highlights, jež obsahuje jak video, ale i  článek o zajímavostech z Wingman Hangar ep.59. A na konec uplynulého týdne net připravil článek Update: Shroud of the Avatar & kuše

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 322777 $
Zakoupeno alpha slotů: 565
Nových fanoušků na RSI: 2841
Zdroj

Vítáme nové občánky: GrayRaven, Vopr_al

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum