Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 7.4.2014 Kategorie Novinky| Zpravodaj

Dobrý den občané, vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

Co se odehrálo na RSI stránkách:Zpravodaj

Minulý týden začal důležitou událostí, a to vybráním 41 miliónů $, kdy tento cíl nám zajistil do budoucna procedurální generování. RSI pro nás samozřejmě přichystalo i několik zajímavých článků. Nejzajímavější z nich byl asi Monthly Report: March 2014. Mohli jsme si přečíst i několik dalších seriálů, které nám více přibližují pozadí samotné hry: DATELINE: SESEN: Part Ten a Plain Thruth: Advocacy Overlords. RSI vybralo několik zajímavých příběhů od fanoušků, které uvedla v Fan Spotlight: Fan Fiction. Také jsme mohli shlédnou video seriály:

Ten for the Chairman- episode 14

Wingman´s Hangar- episode 63

THE NEXT GREAT STARSHIP – DFM SPECIAL PART 2

Co se odehrálo na naší fanstránce:

I na naší fanstránce najdete zajímavých článků a překladů. Můžeme začít Walltarovo překladem Dopis od Chrise 41 milionů + vyjádření k OR. Net vytvořil aprílový článek Electronic Arts kupuje CIG za téměř 9 miliard!, kdy se přidal i Jerry s překladem Měsíční Report – BŘEZEN 2014 (1.April). Chromozom si pro nás připravil několik článků o tom, co bylo k vidění v posledních několika dílech Wingman Hangráru. Wingman’s highlights ep.60, Wingman’s highlights ep.61, Wingman’s highlights ep.62, Wingman’s Highlights ep.63

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 339923 $
Zakoupeno alpha slotů: 731
Nových fanoušků na RSI: 3723
Zdroj

Vítáme nové občánky: Skaral, Therilas, Albert2599, Foxtrot

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum