Pondělní zpravodaj

Autor: Gerlak | Přidáno: 21.4.2014 Kategorie Zpravodaj

Dobrý den občané,

vítejte u našeho pravidelného Pondělního zpravodaje, kde vám připomeneme události uplynulého týdne za scény Star Citizen.

 

Zpravodaj

Co se odehrálo na RSI stránkách:

Za uplynulý týden se odehrálo pár zajímavých událostí. Nejdůležitější bylo vybrání 42 milionů $, které nám zajistily Update Observist Guide, Explorer-class, mobiGlas Rig, nový stíhač Gladius a mnoha lidmi vytoužený Ručník Letter from the Chairman: $42 Million. Minulý týden byl z větší části orientován na videa. viz níže, ale i tak si pro nás RSI přichystalo několik zajímavých článků plných textů a obrázků.  Galactic Guide: Odin, News United: Tragedy in the Skies a nový příběhový seriál The First Run: Episode One. Nakonec RSI ukázalo několik verzí lodí, na kterých pracují jen fanoušci v článku Fan Spotlight: Ship Design.

10 for the Chairman – Episode 16

Wingman’s Hangar: Episode 65

The Next Great Starship-Episode 9

Inside Cloud Imperium and Moon Collider

Arena Commander-PAX East and Beyond

Co se odehrálo na naší fanstránce:

U nás se udála jedna významná změna, kteréá vás po spuštění webu trkla ;). Naše/vaše fanstránka prošla mnoha grafickými úpravami. Doufáme, že se vám tato změna zamlouvá. Nyní můžeme přejít na články/překlady, které jsme pro vás připravily. Walltar přeložil 42 milionů!, Tři interview z Paxu a jako hlavní admin těchto stránek měl tu čest seznámit nás s novým webem v článku Nový design Webu. Chromozom si pro nás přichystal hned dva přehledy o událostech ve Wingman’s Hangáru: Wingman’s Highlights ep.64,  Wingman’s Highlights ep.65 a  Chrisovo vyprávění o Dogfightu z Paxu: Dogfight Modul – Proper Reveal. Jerry pro nás přeložil velmi zajímavý přehled otázek okolo Alpha slotech: Alpha Sloty FAQ – aktualizováno.

Statistiky na závěr:
Vybráno za poslední týden: 737335 $
Zakoupeno alpha slotů: 1150 (momentálně vyprodáno)
Nových fanoušků na RSI: 5508
Zdroj

Vítáme nové občánky: Arios, XiO, WLCKO, hubiano213, mjolni, motorka123Animac, Dekssan, lexdiamond, zazraki, Drokovic, reynart, dompa, Papinak, Olaver

Děkujeme za vaší přízeň
S pozdravem
Redakce Star-Citizen.cz

Napsat komentář

Jak mít vlastní obrázek u komentářů

Zaregistrujte se na stránkách Gravatar.com, připojte si k účtu e-mail, který používáte na star-citizen.cz a nastavte si libovolný obrázek.

Snažte se v komentářích držet tématu, na rozsáhlejší diskuse je vhodnější naše fórum